Blog

VirtualBox Oturum Başlatma Problemi

Yazımız hatanın nasıl alındığı ile ilgili başlayıp çözüm yöntemlerini anlatacak şekilde oluşturulmuştur. Sorunun çözümü için sayfa sonuna hızlıca ilerleyebilir ya da işlem adımlarını takip ederek yaptığınız işlemler ile karşılaştırabilirsiniz.

Rosslare Axtrax Kartlı Geçiş Programı Kurulum ve Yönetimi

Rosslare Axtrax Kartlı Geçiş Yazılım (Axtraxng Client ve Server) Kurulum ve Yönetim İşlemleri

Kartlı geçiş yazılımları içerisinde belki de en pratik kullanabileceğiniz yazılımlardan birisidir. Hem kurulum yönünden hem de operasyonel süreçlerin yürütülmesi yönünden yazılım kullanımı oldukça basit ve kolaydır.

Yazımızın sonunda öğrenecekleriniz;

  • Rosslare Axtrax kartlı geçiş yazılımının kurulumunu yapabilecek yetkinlikte olacaksınız.
  • Roslare Axtrax kartlı geçiş yazılımında Panel tanımlama işlemleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
  • Axtrax yazılımında Geçiş Gruplarının nasıl tanımlanacağını öğreniyor olacaksınız.
  • Kartlı geçiş yazılımı üzerinde kart tanıtma işlemlerinin nasıl yapıldığını öğreniyor olacaksınız.
  • Yazılımın devreye alınması sonrasında yapılan tüm program hareketlerinin raporlarını nasıl alacağınızı deneyimliyor olacaksınız. Raporlama konusunda şunu belirtmeliyim ki lütfen karşınıza gelen her seçeneği farklı şekillerde seçerek rapor çıktısını gözlemleyin. Burada yaptığınız işlemler programın bozulmasına, ayarların değişmesine neden olmaz. Bu yüzden axtrax rapor alanını ne kadar çok kullanırsanız istediğiniz raporları oluşturma işlemi de o kadar kolay olacaktır.

Ktech olarak Türkiye'nin bankalar dahil birçok müşterisi tarafından tercih edilen axtrax kartlı geçiş yazılımı hakkında sorularınız olması durumunda benimle info@ktech.web.tr adresinden ya da 0850 304 84 22'den irtibata geçebilirsiniz.

Şirketler için Efatura Başvuru İşlemleri

Bir önceki makalemizde mali mühür başvuru işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatmıştık. E-Fatura başvuru işlemini yapmadan önce mutlaka mali mühürünüzün elinize ulaşmış olması ve bir önceki makalemizde yaptığımız sürücü yükleme işlemlerini yapmış olmanız gerekmektedir.

Şirketler için Mali Mühür Başvuru İşlemleri

Mali Mühür Nedir?

Mali mühür, Kamu Sertifikasyon Merkezi tarafından üretilen ve kamu kurum ve kuruluşları arasında elektronik ortamdaki belge paylaşımında yazışma yapan tarafların kurumsal kimliklerini güvenli bir şekilde tanımlamak ve doğrulamak amacıyla kullanılan elektronik sertifikadır.

Mali Mühür Başvuru Adımları

Şirketiniz için Mali Mühür başvuru işlemlerinin nasıl olacağını çok kısa bir şekilde sizlere anlatıyoruz. Sonrasında Efatura Başvuru işlemlerinin nasıl olacağını aktarıyor olacağız. Çok kolay bir şekilde mali mühür ve efatura işlemlerine başvuruyor olacaksınız.

Workcube ERP Kullanıcı Deneyimleri

Workcube ERP yazılımını bir önceki projemde 6 sene boyunca aktif olarak kullandım. Projenin devreye alınmasından süreçlerin geliştirilmesine kadar geçen süreçte görev aldım.

Workcube web tabanlı bir ERP yazılımı. Böylece dünyanın neresinde olursanız olun tüm iş süreçlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz.

AVM Plaka Tanıma Sistemleri

AVM ler hakkında yönetmeliğin güncelleştirilmesiyle beraber plaka tanıma sistemleri zorunluluğu getirildi. Yönetmeliğin yayınlanmasıyla beraber AVM ler tarafından çok da hoş karşılanmayan bu sistem zorunlu olarak kurulmaya başlandı. Ülkemiz güvenliği için çok yararlı olan sistemin mali yükümlülüğü uçtan uca avm lere bırakıldı. Her AVM yönetiminin farklı olması PTS sisteminin anlaşılması ve ilk uygulamalarının yapılarak emniyet kabul işlemlerinin yapılması bir hayli zaman aldı. Süreç içerisinde PTS sistemi yapmayan AVM ler bu süreçte ceza uygulaması ile karşılaştılar.

Müşteri Kampanyaları

Türkiye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

k280886 (3)Ktech Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin kampanyalarını web sayfamızda paylaşıyoruz. Tüm Türkiye'de evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve eşya depolama gibi alanlarda anahtar teslim hizmet veren Akçay Evden Eve Nakliyat ile güvenle çalışabilirsiniz.

Kampanya Sayfası : https://www.akcayevdenevenakliye.com/blog-akcay