En Ucuz Web Site Tasarım Hizmeti

web siteniz yok muPendik Web Tasarım - En Ucuz Web Site Kampanyası

Profesyonel ve modern bir web sitesi için size en iyi çözümler sunuyoruz! Bizimle birlikte hayalinizdeki web sitenizi hayata geçirin.

Sosyal medya hesaplarınız haricinde kurumsal web sitesi olan firmalar müşterileri tarafından daha çok güvenilir bulunmaktadır. Siz de firmanıza katkı sağlamak markalaşma ve kurumsallaşma adımlarından biri olan web sitenizi en uygun fiyata yaptırmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen şimdi örnek tasarımlarımıza buradan göz atabilirsiniz.

Web sitenizin görüntüsü müşterilerinizin ilk izlenimi olacak. Profesyonel ve modern bir web sitesi ile işletmenizin başarısını arttırın! Bizimle birlikte, kullanıcı dostu ve mobil uyumlu web sitenizi hayata geçirin. Tasarım ekibimiz size en iyi çözümleri sunacak ve ihtiyaçlarınıza göre tasarımınızı özelleştirecektir. Hemen bize katılın ve rüya web sitenizi bugün hayata geçirin!

Kampanya Detayları

 • Kampanyamız Mart 2023 dönemi içerisinde verilen siparişler için geçerlidir.
 • Web site tasarım kampanya bedeli 2250 TL dir. Bu ücrete yıl içerisinde talep edilecek ücretsiz teknik destek, web site hosting dahildir.
 • Firmanız için talep edeceğiniz 25 adet adiniz@firmadiniz.com mail adresiniz kampanya kapsamındadır.
 • Kampanya ücretine alan adı ücreti dahil değildir. Talep etmeniz durumunda alan adınızı sizin adınıza alarak yenileme zamanlarında hatırlatma bilgisi veriyoruz. Böylece iş yoğunluğunuzdan dolayı takip edemediğiniz alan adlarının süresi de geçmemiş olacak.

Web Site Devreye Alma Süreçleri

 • Tasarım marketi üzerinden tema seçimi yapılır.
 • Ücretsiz olarak test sayfası devreye alınır ve yönetim paneli erişim bilgileri müşterimiz ile paylaşılır.
 • Türkçe yönetim paneli kullanımına ilişkin ücretsiz eğitim ve destek verilir.
 • Web site yayına hazır hale geldiğinde alan adı satın alınır. (opsiyoneldir, müşterimize ait mevcut alan adı varsa kullanılabilir)
 • Web site yayına alma işlemleri yapılır.
 • Kurumsal mail bilgileri tanımlanır.
 • Web siteniz yayına alınır.

Sizlerde hiçbir ücret ödemeden web sitenizi test ederek beğenmeniz sonrasında devreye almak istiyor ve tüm maliyetleri en aşağıya indirmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Bizleri 0850 304 84 22 den arayabilir ya da kampanyamıza dair detaylı bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: En ucuz web tasarımı, en uygun web sitesi, en uygun web tasarım

MÜŞTERİ KAMPANYALARI

İstanbul Boya Badana ve Tadilat Hizmetleri

boyaci-ustasiMTS Dekorasyon olarak İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere boya ve badana çalışmalarınızı malzeme dahil 1500 TL den başlayan fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ev, apartman veya iş yeriniz için gerekli olan tüm tadilat çalışmalarına da profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

Kampanya Web Adresi: https://www.mtsdekorasyon.com/

Pendik Voleybol, Basketbol ve Cimnastik Kursu

pendik-spor-kulubu

Ktech Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin kampanyalarını web sayfamızda paylaşıyoruz. İstanbul Pendik'te yer alan spor kulübümüz voleybol kursu, basketbol kursu ve cimnastik eğitimleri ile gençlere yönelik spor faaliyetleri konusunda hizmet vermektedir.

Kampanya Web Adresi : https://www.marmaraelitsk.com

Detaylı Bilgi için (Mobil, Whatsapp): 0850 304 84 22

Web Tasarım Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.