Blog

Forticlient VPN Not Running | Forticlient VPN Programı Çalışmıyor

Forticlient VPN Çalışmıyor

Forticlient VPN Programı Çalışmıyor.

Bugün Türkiye'de birçok firma VPN programı olarak fortinet uygulamasını kullanmaktadır. Forticlient VPN uygulamasının normalde hatasız çalışması gerekmektedir. Bilgisayarınızı çalıştırdığınızda tray - Görev çubuğu alanında forticlient vpn uygulamasının simgesinin olmadığını dolayısıyla VPN yapamadığınızı görebilirsiniz. Bu sorunu çözmek için yapılması gereken işlemleri aşağıda özetledim.

ZTE Modem Youtube Nasıl Engellenir?

ZTE Modem Youtube Nasıl Engellenir?

ZTE Modem ile TV Üzerindeki Youtube Nasıl Engellenir?

Bir önceki makalemizde yazdığımız ZTE Modem Youtube Engelleme başlıklı yazımızda anlatılanları yapmanıza rağmen youtube sayfasına erişim sağlamaya devam ediyorsanız sistem bir açık bularak youtube.com a ait IP adresinden erişim sağlamış demektir.

Google Domains | Nasıl Satın Alınır | Alan Adı Ücretleri

Google Domains | Nasıl Satın Alınır | Alan Adı Ücretleri

Google domain alınır mı?

Bir web sitenizin olmasını istiyorsanız öncelik domain dediğimiz alan adınızın olması gerekmektedir. Alan adınız www.firmaadiniz.com ya da www.firmaadiniz.com.tr şeklinde olabilir. Google domains hizmeti olarak 2022 yılında metunic üzerinden alınan özel domain adlarını desteklememektedir. Yani Google domains üzerinden com.tr, web.tr, net.tr gibi alan adlarınızı alamazsınız. Bunun dışında kalan alan adlarının bir çoğunu desteklemektedir. Türkçe arayüzü sayesinde de gmail mail adresiniz üzerinden Google domain satın alabilir ve yönetebilirsiniz.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Facebook SEO Analiz Grubu Google Sıralama Yarışması

Facebook SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Sosyal medya platformu olan Facebook.com içerisinde yer alan SEO Analiz grubu SEO alanında hizmet veren birçok bireysel ve kurumsal firmaya ev sahipliği yapmaktadır. SEO Analiz grubunun üyeleri arasında düzenlediği bu yarışma ile "SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" kelimesinde birinci olan yarışmayı kazanıyor olacak.

Yandex Webmaster Site Ekleme

Yandex Webmaster Site Ekleme

Yandex Web Master Site Ekleme İşlemleri

Yandex webmaster üzerinden site ekleme işlemlerinde hata alıyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak bu sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Hata Mesajı:We replaced the site URL in the line with the main mirror, because only the main mirror of the site can participate in search results. The yourdomain.com.tr URL is a secondary mirror. You can add it to Yandex.Webmaster after you add and verify the rights for https://www.yourdomain.com.tr

Ücretsiz Mail Hosting | Yandex Kurumsal Servisler

Ktech | Yandex Kurumsal Servisler | Ücretsiz Mail Hosting

Ücretsiz eposta hesabınız olmasını istiyorsanız bu yazımız tam size göre. www.alanadiniz.com şeklinde web site adresini aldınız ve şimdi ücretsiz xx@alanadiniz.com şeklinde eposta hesabı oluşturmak istiyorsunuz. Öyleyse yazımızın devamını okuyarak sizlerde mail hesabınızı ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Müşteri Kampanyaları

Türkiye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kayaoglu-Nakliyat-webKtech Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin kampanyalarını web sayfamızda paylaşıyoruz. Tüm Türkiye'de evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve eşya depolama gibi alanlarda anahtar teslim hizmet veren Kayaoğlu Evden Eve Nakliyat ile güvenle çalışabilirsiniz.

Kampanya Sayfası : https://www.kayaoglu.com.tr