Blog

Python Yazılımı Yükleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Python yazılımının yükleme işlemleri hakkında bilgi öğrenmek isteyenler için bu dökümanız tam size göre. Görüntüleri ve ara bilgileri paylaşarak kurulum işlemlerinizi daha rahat yapabilecek ve süreç hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

VirtualBox Oturum Başlatma Problemi

Yazımız hatanın nasıl alındığı ile ilgili başlayıp çözüm yöntemlerini anlatacak şekilde oluşturulmuştur. Sorunun çözümü için sayfa sonuna hızlıca ilerleyebilir ya da işlem adımlarını takip ederek yaptığınız işlemler ile karşılaştırabilirsiniz.

Ücretsiz Mail Hosting | Yandex Kurumsal Servisler

Ücretsiz eposta hesabınız olmasını istiyorsanız bu yazımız tam size göre. www.alanadiniz.com şeklinde web site adresini aldınız ve şimdi ücretsiz xx@alanadiniz.com şeklinde eposta hesabı oluşturmak istiyorsunuz. Öyleyse yazımızın devamını okuyarak sizlerde mail hesabınızı ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Rosslare Axtrax Kartlı Geçiş Programı Kurulum ve Yönetimi

Rosslare Axtrax Kartlı Geçiş Yazılım (Axtraxng Client ve Server) Kurulum ve Yönetim İşlemleri

Kartlı geçiş yazılımları içerisinde belki de en pratik kullanabileceğiniz yazılımlardan birisidir. Hem kurulum yönünden hem de operasyonel süreçlerin yürütülmesi yönünden yazılım kullanımı oldukça basit ve kolaydır.

Yazımızın sonunda öğrenecekleriniz;

  • Rosslare Axtrax kartlı geçiş yazılımının kurulumunu yapabilecek yetkinlikte olacaksınız.
  • Roslare Axtrax kartlı geçiş yazılımında Panel tanımlama işlemleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
  • Axtrax yazılımında Geçiş Gruplarının nasıl tanımlanacağını öğreniyor olacaksınız.
  • Kartlı geçiş yazılımı üzerinde kart tanıtma işlemlerinin nasıl yapıldığını öğreniyor olacaksınız.
  • Yazılımın devreye alınması sonrasında yapılan tüm program hareketlerinin raporlarını nasıl alacağınızı deneyimliyor olacaksınız. Raporlama konusunda şunu belirtmeliyim ki lütfen karşınıza gelen her seçeneği farklı şekillerde seçerek rapor çıktısını gözlemleyin. Burada yaptığınız işlemler programın bozulmasına, ayarların değişmesine neden olmaz. Bu yüzden axtrax rapor alanını ne kadar çok kullanırsanız istediğiniz raporları oluşturma işlemi de o kadar kolay olacaktır.

Ktech olarak Türkiye'nin bankalar dahil birçok müşterisi tarafından tercih edilen axtrax kartlı geçiş yazılımı hakkında sorularınız olması durumunda benimle info@ktech.web.tr adresinden ya da 0850 304 84 22'den irtibata geçebilirsiniz.

Şirketler için Efatura Başvuru İşlemleri

Bir önceki makalemizde mali mühür başvuru işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatmıştık. E-Fatura başvuru işlemini yapmadan önce mutlaka mali mühürünüzün elinize ulaşmış olması ve bir önceki makalemizde yaptığımız sürücü yükleme işlemlerini yapmış olmanız gerekmektedir.

Şirketler için Mali Mühür Başvuru İşlemleri

Mali Mühür Nedir?

Mali mühür, Kamu Sertifikasyon Merkezi tarafından üretilen ve kamu kurum ve kuruluşları arasında elektronik ortamdaki belge paylaşımında yazışma yapan tarafların kurumsal kimliklerini güvenli bir şekilde tanımlamak ve doğrulamak amacıyla kullanılan elektronik sertifikadır.

Mali Mühür Başvuru Adımları

Şirketiniz için Mali Mühür başvuru işlemlerinin nasıl olacağını çok kısa bir şekilde sizlere anlatıyoruz. Sonrasında Efatura Başvuru işlemlerinin nasıl olacağını aktarıyor olacağız. Çok kolay bir şekilde mali mühür ve efatura işlemlerine başvuruyor olacaksınız.