Blog

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Facebook SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Sosyal medya platformu olan Facebook.com içerisinde yer alan SEO Analiz grubu SEO alanında hizmet veren birçok bireysel ve kurumsal firmaya ev sahipliği yapmaktadır. SEO Analiz grubunun üyeleri arasında düzenlediği bu yarışma ile "SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" kelimesinde birinci olan yarışmayı kazanıyor olacak.

Yandex Webmaster Site Ekleme

Yandex Web Master Site Ekleme İşlemleri

Yandex webmaster üzerinden site ekleme işlemlerinde hata alıyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak bu sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Hata Mesajı:We replaced the site URL in the line with the main mirror, because only the main mirror of the site can participate in search results. The yourdomain.com.tr URL is a secondary mirror. You can add it to Yandex.Webmaster after you add and verify the rights for https://www.yourdomain.com.tr

Ücretsiz Mail Hosting | Yandex Kurumsal Servisler

Ücretsiz eposta hesabınız olmasını istiyorsanız bu yazımız tam size göre. www.alanadiniz.com şeklinde web site adresini aldınız ve şimdi ücretsiz xx@alanadiniz.com şeklinde eposta hesabı oluşturmak istiyorsunuz. Öyleyse yazımızın devamını okuyarak sizlerde mail hesabınızı ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım Hizmeti

Ktech, Kayseri'de yetişmiş, İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren asansör sektöründe her geçen gün büyüyen IMG Masaid Group'un web site destek hizmetlerini yerine getirmektedir. Sektörde birçok firmanın web tasarım hizmetini uygun fiyat politikası ve eşsiz destek süreleriyle karşılayan Ktech, sizlerinde kurumsal web site ihtiyaçlarınızda yanınızda olacaktır.

Python Yazılımı Yükleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Python yazılımının yükleme işlemleri hakkında bilgi öğrenmek isteyenler için bu dökümanız tam size göre. Görüntüleri ve ara bilgileri paylaşarak kurulum işlemlerinizi daha rahat yapabilecek ve süreç hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

VirtualBox Oturum Başlatma Problemi

Yazımız hatanın nasıl alındığı ile ilgili başlayıp çözüm yöntemlerini anlatacak şekilde oluşturulmuştur. Sorunun çözümü için sayfa sonuna hızlıca ilerleyebilir ya da işlem adımlarını takip ederek yaptığınız işlemler ile karşılaştırabilirsiniz.

Müşteri Kampanyaları

Ümraniye Şerifali Evden Eve Nakliyat Kampanyası

WhatsApp Image 2022-01-25 at 09.50.13Ktech Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin kampanyalarını web sayfamızda paylaşıyoruz. Ümraniye Şerifali bölgesinde ev nakliyat hizmeti sunan Akçay Nakliyat'ın ilgili web sayfasına ulaşarak Ktech yönlendirmesi ile geldiğinizi iletebilirsiniz.

Kampanya Sayfası : https://www.akcayevdenevenakliye.com/blog/serifali-evden-eve-nakliyat

Ev Tadilat Hizmetleri

333039Ev veya iş yeriniz için tüm tadilat hizmetlerini profesyonel ekibi ile yerine getiren MTS Dekorasyon'a Ktech yönlendirmesiyle ulaşarak evinizin ihtiyacı olan boya, parke yenileme, kartonpiyer v.b. tüm konularda ulaşabilirsiniz.

https://www.mtsdekorasyon.com/