Yazılımlar Hakkında

Ücretsiz Kurumsal Mail

Ücretsiz Kurumsal Mail Hesabı Nasıl Alınır?

Ücretsiz Kurumsal Mail

Firmanız veya kişisel hesaplarınız için ücretsiz kurumsal mail hesabı oluşturmak istediğinizde karşımıza çıkan şu anda Zoho Kurumsal Mail sistemi bulunmaktadır. Zoho kurumsal mail sisteminde ücretsiz 5 adet kurumsal eposta hesabı oluşturabiliyorsunuz. Zoho üzerinden kurumsal eposta adreslerinin nasıl oluşturulacağına buradaki makalemizden ulaşabilirsiniz.

Yandex 360 Mevcut Müşteriler İçin de Ücretli Oluyor

Yandex 360 Mevcut Müşteriler İçin de Ücretli Oluyor

Yandex 360 Kurumsal Mail Hizmeti Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

Yandex, henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da teknik destek biriminden aldığımız bilgiye göre, mevcut kurumsal mail müşterileri için de ücretli hale geleceği konuşuluyor. Daha önce ücretsiz olarak sunulan hizmet, geçtiğimiz aylarda Yandex 360 (Yandex Connect) üzerinden ücretli hale getirilmişti. Ancak, mevcut kullanıcılar hala ücretsiz olarak kullanmaya devam edebiliyordu.

Ücretsiz Kurumsal Mail Servisleri 2023 | Ktech Blog

Ücretsiz Kurumsal Mail Servisleri 2023 | Ktech Blog

Ençok Tercih Edilen Ücretsiz Kurumsal Mail Servisleri

Ülkemizde eposta hizmetini ücretsiz olarak kullanmak isteyen birçok firma bulunmaktadır. Web site hosting ücreti, alan adı ücreti, web site tasarım ve destek ücretleri, lisans ücretleri gibi nedenlerden dolayı firmalar ek olarak mail hosting ücreti ile de karşıya karşıya kalmaktadır.

Yandex mail ücretsiz mi

Yandex mail ücretsiz mi

Yandex mail ücretsiz mi?

Yandex Mail, Yandex adlı Rusya merkezli bir internet şirketi tarafından sağlanan ücretsiz bir e-posta hizmetidir. Yandex, Rusya'nın en popüler arama motorlarından biridir ve ayrıca diğer hizmetler de sunmaktadır.

Kurumsal E-Posta Nasıl Açılır?

Kurumsal E-Posta Nasıl Açılır?

2022 yılının sonlarına kadar Yandex kurumsal mail hizmeti ücretsiz bir şekilde sunuluyordu. Yandex üzerinden kurumsal mail alımının nasıl yapılacağını da bu makalemizden iletmiştik. Ancak Yandexin ücretli olması nedeniyle ZOHO servis sağlayıcı üzerinden ücretsiz kurumsal mail hizmetinin nasıl yapıldığını bu makalemizde anlattık.

Zoho Mail ile Ücretsiz Kurumsal Mail Oluşturma Nasıl Yapılır?

Zoho Mail ile Ücretsiz Kurumsal Mail Oluşturma | Ktech Blog

Rusya - Ukrayna savaşından önce Yandex Connect tarafından ücretsiz sunulan ancak şimdi ücretli duruma getirilen Yandex 360 (eski adıyla Yandex Connect) servisi yerine özellikle ülkemizde alternatif servis sağlayıcı arayışlarına girildi. Ön planda servis sağlayıcılarını incelediğimizde bunlardan Zoho ile Kurumsal Mail sistemi dikkatimizi çekmektedir. Yandex de olduğu gibi sınırsız bir posta kutusu seçeneği olmasa da Zoho ile Kurumsal Mail'i kobi işletmeleri için kullanabiliriz. Zoho ile 5 adet 5GB posta kutusu oluşturabiliyoruz. Gelin şimdi bu işlemleri nasıl yapacağımızı anlatalım.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.