Yazılımlar Hakkında

Microsoft Teams Hata Kodları ve Çözüm Yöntemleri

Microsoft Teams Hata Kodları ve Çözüm Yöntemleri

Microsoft Teams Hata Kodları ve Çözüm Yöntemleri

Microsoft Teams'i artık firmalarımızda aktif olarak kullanıyoruz. Farklı nedenlerle özellikle oturum açarken birçok hata ile karşılaşabiliyoruz. Bu yazımızda hata kodları ve bilinen çözüm yöntemleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Rosslare Axtrax Firmanıza Özel Rapor Yazılımı

Rosslare Axtrax Firmanıza Özel Rapor Yazılımı

Rosslare AxtraxNG Özel Rapor Yazılım Çözümleri

Bugün Türkiye'deki birçok işletme kartlı geçiş sistemleri çözümü olarak Rosslare Axtrax yazılımını tercih etmektedir. Uygulamanın idari işler ya da güvenlik birimi tarafından basit bir şekilde kullanım kolaylığının olması en çok tercih edilme nedenlerinden birini oluşturmaktadır. Ktech olarak Axtrax uygulamasının standart raporları yerine firmanıza özel web tabanlı raporlama yazılımı geliştiriyor süreçlerinize katma değerli çözümler üretiyoruz.

Rosslare Axtrax Raporlama Yazılımı

Rosslare Axtrax Raporlama Yazılımı

Rosslare Axtrax Raporlama Yazılımı

Rosslare axtrax kartlı geçiş programı bugün ülkemizde yer alan bankacılık sektörü dahi birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Belli limitler dahilinde ücretsiz oluşu, esnek ve kolay yapısı sayesinde giriş çıkış noktalarınızdaki kontrolü Axtrax Rosslare ile yapabilmeniz mümkün. Programımızın kurulum dokümanına buradan erişebilirsiniz.

Rosslare Axtrax Kartlı Geçiş Programı Kurulum ve Yönetimi

Rosslare Axtrax KGS | Axtraxng Client ve Server Kurulum

Rosslare Axtrax Kartlı Geçiş Yazılım (Axtraxng Client ve Server) Kurulum ve Yönetim İşlemleri

Kartlı geçiş yazılımları içerisinde belki de en pratik kullanabileceğiniz yazılımlardan birisidir. Hem kurulum yönünden hem de operasyonel süreçlerin yürütülmesi yönünden yazılım kullanımı oldukça basit ve kolaydır.

Ücretsiz Kurumsal Mail

Ücretsiz Kurumsal Mail Hesabı Nasıl Alınır?

Ücretsiz Kurumsal Mail

Firmanız veya kişisel hesaplarınız için ücretsiz kurumsal mail hesabı oluşturmak istediğinizde karşımıza çıkan şu anda Zoho Kurumsal Mail sistemi bulunmaktadır. Zoho kurumsal mail sisteminde ücretsiz 5 adet kurumsal eposta hesabı oluşturabiliyorsunuz. Zoho üzerinden kurumsal eposta adreslerinin nasıl oluşturulacağına buradaki makalemizden ulaşabilirsiniz.

Zoho Mail ile Ücretsiz Kurumsal Mail Oluşturma Nasıl Yapılır?

Zoho Mail ile Ücretsiz Kurumsal Mail Oluşturma | Ktech Blog

Rusya - Ukrayna savaşından önce Yandex Connect tarafından ücretsiz sunulan ancak şimdi ücretli duruma getirilen Yandex 360 (eski adıyla Yandex Connect) servisi yerine özellikle ülkemizde alternatif servis sağlayıcı arayışlarına girildi. Ön planda servis sağlayıcılarını incelediğimizde bunlardan Zoho ile Kurumsal Mail sistemi dikkatimizi çekmektedir. Yandex de olduğu gibi sınırsız bir posta kutusu seçeneği olmasa da Zoho ile Kurumsal Mail'i kobi işletmeleri için kullanabiliriz. Zoho ile 5 adet 5GB posta kutusu oluşturabiliyoruz. Gelin şimdi bu işlemleri nasıl yapacağımızı anlatalım.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.