Yandex Connect ile Mail Hosting İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yandex Connect Nedir? Yandex Connect ile Mail Hosting İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yandex connect kurumlar için özel servisler içeren yandex platformunun ismidir. Yandex connect içerisinde Yandex Tracker, Yandex Wiki, Yandex Forms ve Messenger hizmetleri yer almaktadır. Bu servislerden en önemlisi ise Yandex Mail ve Yandex Takvim hizmetleridir.

Bu yazımızda yandex connect ile Yandex Mail işlemlerinin ücretsiz bir şekilde nasıl kurulacağı ve konfigürasyon işlemleri hakkında bilgi verilecektir.

Yandex Connecti kullanarak Yandex Mail Hizmeti sonunda elde edecekleriniz:

İşlemler sonunda ücretsiz olarak [email protected] şeklinde bir mail hesabı tanımlamayı öğrenmiş olacaksınız. Böylece hosting firmalarına mail hosting hizmeti için ayrıca bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Yandex Connect üzerinden Yandex Mail Hizmetlerinin Konfigürasyonu

  1. Yandex mail hizmetini ayarlayabilmek için öncelikle ücretsiz bir yandex mail hesabı oluşturmalısınız. Yandex mail hesabını buradan ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.
  2. Firmanıza ait mail hesaplarını tanımlayabilmek için alan adınız olması gerekmektedir. ktech.web.tr gibi. Bunun gibi bir alan adını www.metunic.com.tr sitesinden satın alabilirsiniz.
  3. DNS yönetim paneli olan metunic.com.tr üzerinden DNS kayıtlarınızı oluşturmanız gerekmektedir. Burada önemli olan metunic yönetim paneli değildir. Siz alan adınızı hangi web sitesi üzerinden aldıysanız sunulan panel üzerinden DNS kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Bazı web siteleri DNS yönetim panelini ücretli olarak sunmaktadır. O zaman cloudflare.com gibi sitelerden ücretsiz DNS paneli hizmeti alabilirsiniz.
  4. https://webmaster.yandex.com/welcome/ adresinden yandex bilgileriniz ile giriş yaparak add site bölümünden web sitenizi ekleyerek doğrulama işlemi gerçekleştirilmelidir.
  5. https://360.yandex.com/business/?utm_source=connect_promo adresi üzerinden yandex admin paneline giriş yaparak ücretsiz olarak kurumunuz için eposta hesaplarını tanımlamaya başlayabilirsiniz.

Bu işlemlerin teknik ayrıntılarına http://www.ktech.web.tr/yandex-ucretsiz-kurumsal-mail adresinden ulaşarak en ince ayrıntısına kadar işlemlerin nasıl yapılacağı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yandex Connect ile Mail hosting işlemleri için takıldığınız noktalar olursa iletişim formumuzdan bizlere ulaşarak bu konuda ücretsiz destek talep edebilirsiniz.

MÜŞTERİ KAMPANYALARI

Pendik Voleybol, Basketbol ve Cimnastik Kursu

pendik-spor-kulubu

Ktech Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin kampanyalarını web sayfamızda paylaşıyoruz. İstanbul Pendik'te yer alan spor kulübümüz voleybol kursu, basketbol kursu ve cimnastik eğitimleri ile gençlere yönelik spor faaliyetleri konusunda hizmet vermektedir.

Kampanya Web Adresi : https://www.marmaraelitsk.com

Detaylı Bilgi için (Mobil, Whatsapp): 0850 304 84 22

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.