Mail Hosting Hizmeti | Kurumsal Email Fiyatları

Kurumsal E-Mail Özellikleri ve Fiyat Listesi

Kurumsal Eposta Nedir: Kurumsal eposta adresiniz firma alan adınız üzerinden tanımlanmış olan eposta adresidir. En basit örneğiyle firma web siteniz www.hepsiburada.com ise mail adresinizin de mert@hepsiburada.com şeklinde tanımlanacağı anlamı taşımaktadır. Burada mail ön eki olan mert yerine istediğiniz ismi getirebilirsiniz.

Bilindiği üzere Yandex Connect üzerinden alınan ücretsiz eposta adresleri yavaş yavaş kullanım dışı bırakılmaya başlanmak üzere. Yandex bu konuda bazı kullanıcılara yaptığı duyuru ile ücretsiz kurumsal eposta hizmetini mevcut hesaplar için de ücretli yapmak istemektedir.

Her ne kadar 17 Nisan itibariyle bunu yapacağını belirtmiş olsa da ücretsiz kullanım devam etmektedir. Ancak yakın zamanda bu hesapların da ücretli olarak satılacağını düşünüyoruz.

Ktech müşterilerinin kesintisiz iletişimi için önlemlerini aldı ve en uygun kurumsal eposta hizmetini sunmaya başladı. Sizler de firmanıza en uygun paketlerden birini tercih ederek kurumsal eposta hizmetini kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm teknik işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır.

kurumsal-eposta

En Ucuz Kurumsal E-Posta Servisi

Ktech en ucuz ve en uygun eposta barındırma hizmetini sunduğunu iddia ediyor. Kurumunuz için K-5, K-10, K-25 veya K-75 paketlerimizden uygun olanı tercih ederek kurumsal eposta adresinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Kurumsal Eposta Paketi 25Kurumsal Eposta Paketi 25 (2)Kurumsal Eposta Paketi 25 (3)Kurumsal Eposta Paketi 25 (4)

Kurumsal Eposta Özellikleri

  • Spam ve virüs filtreleme
  • Kişiler ve Takvim
  • Her e-posta hesabı 15GB veya 20 GB (Seçilen Pakete Göre)
  • Modern webmail
  • Outlook gibi posta istemcileriyle kolay entegrasyon

Kurumsal Eposta Hizmetimizde Spam ve Virüs Filtreleme

Kurumsal e-posta hizmetimiz, spam ve virüs filtreleme özelliğiyle güvenli ve sorunsuz bir e-posta deneyimi sunar. Bu özellik, gelen kutunuzdaki spam mesajlarını otomatik olarak tespit eder ve zararlı içeriklerin sizinle iletişime geçmesini önler. Ayrıca, virüslü dosyaları da tespit eder ve sistemimize zarar vermeden engeller. Bu sayede iş akışınızı engelleyen spam mesajlarını filtreleyerek zaman ve iş gücü kaybını önleriz. Kurumsal e-posta hizmetimiz ile güvenli, verimli ve etkili bir iletişim deneyimi yaşayabilirsiniz.

İş Eposta Adresiniz ile Kişilerinizi ve Takviminizi Verimli Yönetin

Kurumsal e-posta hizmetimiz, kişiler ve takvim özelliğiyle iş akışınızı kolaylaştırır ve organize eder. Kişiler özelliği ile iş arkadaşlarınızın ve müşterilerinizin iletişim bilgilerini tek bir yerde saklayabilir, daha hızlı ve verimli iletişim kurabilirsiniz. Takvim özelliği ise iş toplantılarını, etkinlikleri ve diğer önemli tarihleri tek bir yerde yönetmenize olanak sağlar. Takvim özelliğini kullanarak, toplantıları düzenleyebilir, diğer kişilerle paylaşabilir, herhangi bir cihazdan kolayca erişebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde, iş akışınızı organize etmek ve verimli bir şekilde çalışmak için gereksiz zaman harcamanızı önleriz. Kurumsal e-posta hizmetimiz ile işlerinizi daha kolay hale getirin.

15 GB veya 20 GB; Tercih Sizin, Eposta Hesaplarınızı Kolayca Oluşturun

E-posta hesaplarımızın 15 veya 20 GB olması, sizin iş akışınızda daha fazla depolama alanına sahip olmanız anlamına gelir. Bu sayede, büyük dosyaları veya önemli e-postaları saklayabilir ve herhangi bir zamanda kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, 15 veya 20 GB'lık geniş depolama alanı, iş süreçlerinizi daha verimli hale getirerek, daha fazla iş yapmanızı sağlar. İşletmeniz için geniş bir depolama alanına sahip olmak, verimlilik ve işletme büyümesi açısından büyük bir fırsattır.

Modern Web Mail ile Dünyanın Her Yerinden Kolay Kullanım

Web mail yazılımımızın modern arayüzü, e-posta kullanımınızı kolaylaştırır ve daha hızlı hale getirir. Kullanım arayüzü, kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır tasarımı sayesinde, e-posta hesabınızı yönetmek için özel bir eğitim veya bilgi gerektirmez. Ayrıca, modern ve sezgisel tasarımı, kullanıcıların daha hızlı bir şekilde istedikleri e-postalara erişmelerini sağlar. Bu özellik, zaman yönetimi açısından büyük bir fırsat sunarak, iş süreçlerinizde verimliliği artırır. Web mail yazılımımız sayesinde, e-posta kullanımı hiç olmadığı kadar kolay ve verimli hale gelir.

Outlook ile Senkronize Kurumsal Eposta Hesabı

E-posta hesaplarımızı Outlook üzerinden kullanabilirsiniz ve bu sayede Outlook'un birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Outlook, bir e-posta yönetim programı olmasının yanı sıra takvim, görev listesi, kişiler ve notlar gibi bir dizi özelliği içerir. Bu özellikler sayesinde, iş akışınızı daha verimli hale getirerek, daha fazla iş yapabilirsiniz. Outlook ayrıca, e-posta hesaplarınızı kolayca senkronize edebilir, birden fazla e-posta hesabını aynı yerde yönetebilir ve otomatik yanıtlayıcılar gibi diğer özellikleri kullanabilirsiniz. E-posta hesaplarınızı Outlook üzerinden kullanarak, daha etkili ve verimli bir çalışma deneyimi elde edersiniz.

Kurumsal Eposta Ücretleri

  • 1 adet 15 GB Kurumsal Eposta Ayda Sadece 1,2 $

Kurumsal Eposta Paketi 25Kurumsal Eposta Paketi 25 (2)Kurumsal Eposta Paketi 25 (3)Kurumsal Eposta Paketi 25 (4)

Kurumsal Eposta Paketi Sipariş Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.