Microsoft Store Uygulamaları Manuel Nasıl Yüklenir

microsoft-storeMicrosoft Store Uygulamaları Manuel Olarak Nasıl Yüklenir?

Bu yazımızda windows 10 işletim sistemine Microsoft Store uygulaması içerisindeki uygulamaların manuel olarak nasıl yüklenmesi gerektiği hakkında bilgi veriyor olacağız.

Öncelikle ilk önerimiz uygulamaların Microsoft Store üzerinden yüklenmesidir. Ancak bazen kurumsal bilgisayarlar olsun ya da farklı nedenlerden dolayı Microsoft Store uygulaması çalışmayabiliyor. Bu nedenle manuel olarak işlemlerin nasıl yapıldığını anlatıyor olacağız.

Makalenin sonunda Microsoft Store uygulamasındaki uygulamaların manuel olarak nasıl yükleneceğini öğreniyor olacaksınız.

Öncelikle indireceğimiz uygulamanın URL adresini, Product ID, Package Family Name adını ya da Category ID numarasını bilmemiz gerekmektedir. Örnek olarak URL adresini nasıl öğreneceğimizi gösteriyor olacağım.

Çalışan bir microsoft store uygulaması üzerinden uygulama araması yapılır.

  • Örneğin Corel Painter uygulaması yükleyeceğiz bunun için öncelikle Paylaş butonuna basıyoruz.

1

  • Karşımıza çıkan alandan Copy Link butonuna basılır.

2

  • Şimdi tarayıcıda https://store.rg-adguard.net/ adresine giriş yapılarak aşağıdaki gibi link alanını seçerek arama butonuna basıyoruz.

3

  • Arama işlemi sonunda aşağıdaki gibi sonuçlar çıkmaktadır. Bu listeden tarihe göre kontrol ederek boyutu yüksek olan linki tıklayarak programı manuel olarak indirebiliriz.

4

  • İndireceğimiz dosyayı belirledikten sonra sağ tuş ile tıklayarak Copy Link adress dedikten sonra kopyaladığımız linki tarayıcıda yeni bir sayfaya yapıştırarak uygulamayı manuel indirmeye başlayabiliriz.

5

6

Böylece Microsoft store uygulaması olmadan manuel bir programın nasıl indirileceğini öğrenmiş olduk. Sorun yaşayan arkadaşlar [email protected] adresinden bizlere ulaşarak destek talep edebilirsiniz.

MÜŞTERİ KAMPANYALARI

Pendik Voleybol, Basketbol ve Cimnastik Kursu

pendik-spor-kulubu

Ktech Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin kampanyalarını web sayfamızda paylaşıyoruz. İstanbul Pendik'te yer alan spor kulübümüz voleybol kursu, basketbol kursu ve cimnastik eğitimleri ile gençlere yönelik spor faaliyetleri konusunda hizmet vermektedir.

Kampanya Web Adresi : https://www.marmaraelitsk.com

Detaylı Bilgi için (Mobil, Whatsapp): 0850 304 84 22

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.