Ktech Blog

Ktech olarak web tasarım hizmetimizin yanı sıra bildiğimiz konularda herkese faydalı olabilmek birinci önceliğimizdir. Bu yüzden içerisinde yer aldığımız konularda bilgi birikimimizi ziyaretçilerimize sunuyoruz. Bu sayfalarda yer alan reklam gelirlerinden kaynak ayırarak buradan gelen gelirimizi de yine ülkemiz içerisinde faaliyet gösteren Ahbap, TEMA gibi kuruluşlara destek sağlayarak sosyal sorumluluk hizmetimizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

İçeriklerimizin siz değerli ziyaretçilerimize faydalı olması dileğiyle.

Ktech Web Tasarım

MÜŞTERİ KAMPANYALARI

İstanbul Boya Badana ve Tadilat Hizmetleri

boyaci-ustasiMTS Dekorasyon olarak İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere boya ve badana çalışmalarınızı malzeme dahil 1500 TL den başlayan fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ev, apartman veya iş yeriniz için gerekli olan tüm tadilat çalışmalarına da profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

Kampanya Web Adresi: https://www.mtsdekorasyon.com/

Pendik Voleybol, Basketbol ve Cimnastik Kursu

pendik-spor-kulubu

Ktech Danışmanlık Hizmetleri olarak müşterilerimizin kampanyalarını web sayfamızda paylaşıyoruz. İstanbul Pendik'te yer alan spor kulübümüz voleybol kursu, basketbol kursu ve cimnastik eğitimleri ile gençlere yönelik spor faaliyetleri konusunda hizmet vermektedir.

Kampanya Web Adresi : https://www.marmaraelitsk.com

Detaylı Bilgi için (Mobil, Whatsapp): 0850 304 84 22