Teknoloji Haberleri

Comnet İnternet ile En Uygun Fiyata İnternet ile Tanışın

Comnet İnternet ile En Uygun Fiyata İnternet ile Tanışın

Comnet internet ile Tanışma Vakti

Comnet ile bir teknoloji sektöründe çalışan biri olarak çok geç tanıştım. Arkadaşlarımın olduğu whatsapp grubu üzerinden bir arkadaşımın comnet interneti tavsiye etmesiyle serüven başlamış oldu.

Mevcutta Vodafone.Net internet kullanıcısıydım. 50 Mbit VDSL internet bağlantım vardı. Maalesef henüz mahallemiz fiber internet ile tanışmış değil. Hiç yoktan bu hızlarda benim ihtiyacımı görüyor.

Plaka Tanıma Sistemi | Tüm Sorular ve Yanıtları

Plaka Tanıma Sistemi | Tüm Sorular ve Yanıtları

Plaka tanıma sistemi

Plaka tanıma sistemi, genellikle bilgisayar vizyonu ve görüntü işleme tekniklerini kullanarak araç plakalarını otomatik olarak tanımlayan bir teknoloji sistemidir. Bu sistemler, genellikle trafik güvenliği, park yönetimi, güvenlik kontrolü ve kolluk kuvvetlerinin suç soruşturmalarında kullanılır.

Plaka Tanıma Nasıl Yapılır?

Plaka Tanıma Nasıl Yapılır? | Ktech Blog

Plaka Tanıma Nasıl Yapılır?

Plaka tanıma nasıl yapılır diye merak eden, sektörde kendisini gelişitmek isteyen bir çok çalışan olduğunu biliyoruz. Bir plaka tanıma sisteminin nasıl yapıldığını ve bunu sahada uygulayan bir çalışan olarak bugün sizlere sistem ile ilgili teknik bilgiler sunmaya çalışacağım. Gelin hep birlikte bir plaka tanıma sisteminin nasıl yapıldığını beraber inceleyelim.

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka Tanıma Sistemi 2023 Fiyatları

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanım sistemleri; herhangibir konut, iş yeri, otopark alanı veya bir AVM alanı için giriş ve çıkış yapan araçların kayıtlarını tutarak analizler yapan, buna göre istediğiniz birçok veriyi içerisinde bulunduran, müşterilerimize güvenlik ve satış fırsatları ile yönetim kolaylığı sağlayan plaka tanıma sistemi çözümlerimizin detaylı bilgilerini tüm sektöre katkı sağlaması açısından paylaşıyoruz.

Google Domains Satılıyor mu?

Google Domains Satıldı mı? | Google Domains Alan Adım Ne Olacak?

Google Domains Satılıyor mu?

Google yapmış olduğu duyuru ile Squarespace firmasının 15 Haziran 2023 tarihi itibariyle Google Domainsi alma niyeti olduğunu iletti. Bu bilginin Google sayfası üzerinde duyurulmuş olması da Google Domains hizmetinin el değiştireceği anlaşılıyor.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Lisansı Alan Firmalar

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Lisansı Alan Firmalar | 2023

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Lisansı Alan Firmalar

Geleceğin ulaşım teknolojisi olan elektrikli araçlar, sürdürülebilir ve çevre dostu bir alternatif sunarak dünya genelinde hızla yaygınlaşıyor. Bu teknolojinin gelişimiyle birlikte elektrikli araç şarj istasyonları da hayati bir öneme sahip olmuştur. Türkiye'de bu alanda faaliyet göstermek isteyen firmaların elde etmesi gereken önemli bir belge, Elektrik Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından verilen elektrikli araç şarj istasyonu lisansıdır.

Kurum listesine ulaşmak için haber detayını tıklayabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.