Bizden Haberler

Dağıtmalık Hediyeler | Her Güne Özel Hediye

Dağıtmalık Hediyeler | Her Özel Gün için Tasarlandı

Dağıtmalık Hediyeler

İster kadınlar günü, isterseniz kadınlar matinesi ya da bir sünnet töreni. Ya da yeni doğum yapmış eşinize ziyarete gelen misafirler. Herhangibir törende bu hediye kutumuz ile dağıtmalık hediyerinizi misafirlerinize sunabilirsiniz.

Babalar Günü Kurumsal Hediye | Babalar Günü'nde Birlikte Güçlüyüz!

Babalar Gününde Çalışanlarınıza Özel Hediyemiz ile Yanınızdayız

Babalar Günü Kurumsal Hediye

Babalar Günü'nde iş arkadaşlarınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ve onlara özel bir anı hediye etmek için hazırlanan kurumsal hediyemizle tanışın. Şık tasarımıyla dikkat çeken hediye karton kutusu, içeriğindeki özenle seçilmiş ürünlerle çalışanlarınızın gönlünü kazanacak.

Kadınlar Günü Kurumsal Hediye | Kadınlar Günü'nde Birlikte Güçlüyüz!

Kadınlar Gününde Çalışanlarınıza Özel Hediyemiz ile Yanınızdayız

Kadınlar Günü Kurumsal Hediye

Kadınlar Günü'nde çalışanlarınıza özel bir dokunuş yapmak ve özel anlar yaşatmak için tasarlanmış kurumsal hediyemizle tanışın. Özel tasarlanmış hediye karton kutusu, içeriğindeki özenle seçilmiş ürünlerle çalışanlarınızın kalbini fethedecek. Kadınlar günü şirket hediyelerinden olan bu ürünümüz birçok firmanın tercihi.

Özel Hissettiren Hediye

Özel Günde Özel Hediye

Özel Hediye Kutusu

Değer verdiğiniz o özel kişinin önemli günü yaklaşıyor. Belki anneler günü, belki öğretmenler günü, belki de babalar günü için hediye aramaya başladınız. Her zaman sunulan hediyelerden farklı olarak daha özel hissetmelerini sağlayacak bir hediye arıyor olabilirsiniz.

Kavakpınar Mahallesi Toplanma Alanları

Kavakpınar Mahallesi Acil Durum (Deprem v.b.) Toplanma Alanları

Kavakpınar Mahallemiz muhtarlığı tarafından hazırlanan toplanma alanları hakkında bilgileri içeren bu sayfada sokağınıza göre ilgili toplanma alanında bulunmanız ve aile bireyleri için bu toplanma alanında kendinize bir buluşma noktası belirlemeniz önem arzetmektedir.

Hediye Kutusu Sipariş Formu

Hediye Kutumuzdan sipariş vermek için tüm alanları eksiksiz doldurunuz.