Güvenlik Haberleri

Telefon Numaram Değişti Muayene Olamıyorum

Edevlet ve Enabız da Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Telefon Numarası Değişince Edevlet ve Enabız Uygulamalarında Telefon Numarası Güncelleme

Telefon numaramızı farklı nedenlerden dolayı değiştirmek zorunda kalabiliyoruz. Bu durumda edevlet ve e-nabız gibi uygulamalara giriş de problem yaşıyoruz. Yeni numaramızı edevlet sistemine ve e-nabız sistemine tanımlatmamız gerekiyor. Bu yazımızda bu işlemlerin nasıl yapıldığını basitçe anlatmaya çalışacağım.

ZTE Modem Site Engelleme

ZTE Modem Site Engelleme

ZTE Modem Üzerinden Site Engelleme Nasıl Yapılır?

Ülkemizde birçok müşterisi bulunan ZTE modemler üzerinden bir web sitesinin erişime nasıl kapatılacağını bu yazımızda paylaştık. Siz de bu işlemleri uygulayarak bir web sitesini engelleyebilirsiniz.

ZTE Modem Ebeveyn Kontrolü

ZTE Modem En Çok Sorulan Sorular ve Yanıtları

ZTE Modem

ZTE modem üreticisi, Çin merkezli telekomünikasyon ekipmanları ve sistemleri sağlayıcısı olan ZTE Corporation'dır. ZTE, dünya genelinde internet erişimi, telekomünikasyon altyapısı, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer telekomünikasyon ekipmanları gibi birçok alanda faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir.

Forticlient VPN Not Running | Forticlient VPN Programı Çalışmıyor

Forticlient VPN Çalışmıyor

Forticlient VPN Programı Çalışmıyor.

Bugün Türkiye'de birçok firma VPN programı olarak fortinet uygulamasını kullanmaktadır. Forticlient VPN uygulamasının normalde hatasız çalışması gerekmektedir. Bilgisayarınızı çalıştırdığınızda tray - Görev çubuğu alanında forticlient vpn uygulamasının simgesinin olmadığını dolayısıyla VPN yapamadığınızı görebilirsiniz. Bu sorunu çözmek için yapılması gereken işlemleri aşağıda özetledim.

ZTE Modem Youtube Nasıl Engellenir?

ZTE Modem Youtube Nasıl Engellenir?

ZTE Modem ile TV Üzerindeki Youtube Nasıl Engellenir?

Bir önceki makalemizde yazdığımız ZTE Modem Youtube Engelleme başlıklı yazımızda anlatılanları yapmanıza rağmen youtube sayfasına erişim sağlamaya devam ediyorsanız sistem bir açık bularak youtube.com a ait IP adresinden erişim sağlamış demektir.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.