Web Site Tasarım

Web Site Tasarım

Ktech, web site tasarım hizmeti için bizleri tercih eden müşterilerinin 7/24 yanında yer almaktadır. Güçlü altyapı ve kolay yönetim ekranları sayesinde web sitenizi sizlerde çok kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz. Bu süreçte Ktech olarak müşterilerimizin her zaman yanında olacağız.

Web site tasarımında kullanıcı deneyimi birinci sırada gelmektedir. İçeriği karışık, anlaşılmayan ve müşterinin talep ettiği sonucu vermeyen web sayfaları görsel açıdan ne kadar da iyi olursa olsun arama motorlarında ön planda yer almayacaktır. Ktech bu anlamda vereceği danışmanlık hizmeti ile web site tasarımında sadeliği ve müşteri beklentilerine göre hareket etmeyi ön plana koymaktadır.

Web Site Tasarımında Tema Seçimi

Bugün birçok web site tasarım firması boş bir tema veya yönetimini sağladığı birçok tema ile müşterilerine destek vermektedir. Ktech hazırladığı tema projelerinde arama motorlarının en yüksek performans verisine göre hareket etmektedir. Bu nedenle tasarımlarımız sade ve web siteyi ziyaretçilerinin talep ettiği bilgiyi en doğru şekilde alması üzerine hazırlıklarını yapmaktadır.

İşletmenize en uygun temayı değerlendirmek için http://www.ktech.web.tr/k-tech-web-site-market sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web Site Fiyatı Nedir?

Web tasarımında fiyat önemli bir noktadır. Ktech olarak piyasa koşullarında en uygun fiyatı vermeye odaklanıyoruz her zaman. Devam eden web site kampanyamıza http://www.ktech.web.tr/indirimli-web-site-kampanyalari buradan ulaşarak detay bilgi de alabilirsiniz.

Web Site Tasarım Süreçleri

Ktech web site tasarım çalışmalarını uzaktan çalışarak gerçekleştirmektedir. Müşterimiz ile ilk kontak kurduğumuz andan itibaren çok iyi bir şekilde ihtiyaçlarını dinleyerek analiz eder ve önerilerimizi de getirerek mutabık kaldığımız şekilde çalışmalarımıza başlarız. Çalışma başlangıcında Anasayfa'yı oluşturana kadar hiçbir ücret talep etmeyiz. Anasayfa tasarımında mutabık kaldıktan sonra diğer sayfaların tasarımlarını da sağlayarak web site tasarım hizmetini tamamlarız.

Bizleri tercih ederek memnun kalan google müşteri yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ktech 7/24 ifadesinin önemini bilir ve buna göre hizmetlerini sağlar. Sizde bu deneyimden faydalanmak istiyorsanız bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Web Site Tasarımında Altyapı Yönetimi

Ktech olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri Amazon Web Servislerini (AWS) kullanarak yönetmekteyiz. Güçlü altyapısı sayesinde 1000 sayfaya kadar içeriği sınırsız trafik ile destekliyoruz. SSL güvenlik sertifikası ile web site trafiğinin güvenliğini sağlıyoruz. Gelişmiş eposta iletim aracı ile web sitenizdeki formlardan gelen bilgiyi anında size iletiyoruz.

Altyapı hizmetlerinde Amazon servislerini kullanarak müşterilerimizin kesintisiz hizmetini sağlıyoruz. Profesyonel hizmetimizi sağladığımız altyapı hizmet detaylarımızı öğrenmek için buradan bizleri tanımaya devam edebilirsiniz.

Şirketiniz için güçlü altyapıya sahip, kesintisiz destek alabileceğiniz bir iş ortağı arıyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

button

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.