Ücretsiz Kurumsal Mail

Ücretsiz Kurumsal Mail Hesabı Nasıl Alınır?

Ücretsiz Kurumsal Mail

Firmanız veya kişisel hesaplarınız için ücretsiz kurumsal mail hesabı oluşturmak istediğinizde karşımıza çıkan şu anda Zoho Kurumsal Mail sistemi bulunmaktadır. Zoho kurumsal mail sisteminde ücretsiz 5 adet kurumsal eposta hesabı oluşturabiliyorsunuz. Zoho üzerinden kurumsal eposta adreslerinin nasıl oluşturulacağına buradaki makalemizden ulaşabilirsiniz.

Şirket maili açma ücretli mi?

Gelen ve giden epostalar bir sunucu üzerinde tutulurlar. Bu sunucuların üzerinde ayrıca mail iletişimini sağlamak için bir mail server uygulaması bulunmaktadır. Sunucu alanı ve yazılımı maliyetleri için firmalar şirket maili açarken belirli bir ücret talep ederler. Dolayısıyla bakıldığında şirket maili açma ücretli bir işlemdir.

Info@ mail adresi nasıl alınır?

İnfo mail adresini daha çok kurumsal firmalar tercih etmektedir. info@ mail adresi alabilmek için ücretsiz zoho kurumsal mail hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ya da belirli bir ücret karşılığında mail hosting hizmeti veren firmalardan hizmet alabilirsiniz. Bu konuda en uygun fiyat politikasını sağlayan firmamız ile de iletişime geçebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiye buradaki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal mail hesabı nasıl alınır?

Kurumsal mail hesabı alabilmek için mail hosting hizmeti sağlayan bir firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ücretsiz kurumsal mail hesabı almak istiyorsanız zoho kurumsal mail hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kurumsal mail ücretli mi?

Zoho kurumsal mail hizmeti 5 adet eposta hesabı için ücretsizdir. Kurulum detayları için buradaki makalemizden bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında kurumsal mail ücretlidir. Bu ücret hizmet veren firmalara göre farklılıklar gösterir. Ktech olarak en uygun kurumsal mail hizmetini sağlayan firmalardan biriyiz. Detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Kurumsal mail adresi alma ücretsiz

Kurumsal mail adresi alma ücretsiz hizmetini sağlayan araştırmalarıma göre şu anda zoho kurumsal mail hizmetidir. Zoho 5 adet kurumsal eposta hesabını ücretsiz sunmaktadır. Bunun dışında kalan google workspace gibi servis sağlayıcılar 14-60 gün aralığında ücretsiz hizmet vermekte sonrasında kurumsal mail hizmetini ücretlendirmektedir.

Yakın zamana kadar ücretsiz olan yandex kurumsal mail servisi artık ücretli duruma gelmiştir.

Yahoo kurumsal mail

Yahoo kurumsa mail hizmeti sunmamaktadır. Bunun yerine @yahoo.com şeklinde mail hesaplarının kullanımına olanak sağlamaktadır. Eğer kurumsal mail hesabı talebiniz varsa 5 adet eposta hesabı veren Zoho kurumsal mail servisini ya da çok uygun fiyata Ktech email hosting hizmetini tercih edebilirsiniz.

Yandex kurumsal Mail ücretsiz

Yandex kurumsal mail ücretsiz versiyonu artık devre dışı bırakılmıştır. Yandex kurumsal mail hizmeti artık ücretlidir. Ancak ücretsiz olarak faydalanan müşteriler, sistemi halen ücretsiz kullanmaya devam etmektedir. Yakın zamanda paylaşılan bilgi ile mevcut müşterilerinde ücretli hale getirileceği açıklanmıştı. Ancak kontrol ettiğimizde yandex kurumsal mail ücretsiz kullanım hakkımız devam etmektedir.

Yandex 360 ücretsiz kurumsal Mail

Yandex 360 ücretsiz kurumsal mail hizmeti artık ücretli olarak hizmetine devam etmektedir. Mevcut müşteriler sistemi ücretsiz kullanmaya devam ediyorlar ancak muhtemelen yakın zamanda sistemi ücretsiz kullananlar da ücretli kullanmaya başlayacaklardır. Çünkü yandex kısa zaman öncesinde bu şekilde bir eposta paylaşmıştır. Altyapı ayarlarını ayarlamadıklarından olsa gerek mevcut müşteriler sistemi ücretsiz kullanmaya devam etmektedir.

Yandex Kurumsal Mail

Yandex kurumsal mail sistemi birçok firma tarafından tercih edilen ücretsiz bir mail servis uygulamasıydı. Ancak 2022 tarihinde yeni alan adları için sistem ücretli hale getirildi. Mevcut müşteriler 2023 itibariyle yandex kurumsal mail hizmeti ücretsiz kullanmaya devam etmektedir.

Özel mail adresi alma ücretsiz

Kişisel olarak özel mail alma işlemini ücretsiz sağlayabilirsiniz. Google, Yahoo, Yandex gibi servis sağlayıcılar üzerinden özel mail adresi oluşturabilirsiniz. Ancak mail adresiniz ktech@gmail.com gibi olacaktır. Özel mail adresinden kastınız ktech@ktech.web.tr gibi bir işlem ise o zaman Zoho kurumsal mail sistemini ya da ücretli kurumsal mail hosting firmalarını tercih edebilirsiniz. Ktech olarak piyasa da en uygun mail hosting hizmeti sunan firmalar arasında ilk sıralardayız. Kurumsal eposta hizmetimiz için buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal e-posta giriş

Yandex üzerinden aldığınız kurumsal eposta hesabınıza yandex.com üzerinden ya da ayarlanmış ise outlook uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Ya da yandex mail mobil uygulaması üzerinden de mobil cihazlardan erişiminiz mümkündür.

Zoho kurumsal mail hesabını kullanıyorsanız zoho mail uygulaması veya masaüstü uygulaması üzerinden maillerinize ulaşabilirsiniz.

Ktech olarak kurumsal eposta hizmeti sağladığımız müşterilerimiz webmail.firmaadi.com web sitesinden epostalarına ulaşabilmektedir. Ayrıca mobil uygulamamızdan da kurumsal eposta hesabına ulaşabilirler.

Kişiye özel mail adresi alma

Kişiye özel mail adresi alma işlemi için yandex, gmail veya yahoo gibi servis sağlayıcılar üzerinden hesap oluşturabilirsiniz. Ancak kemal@ktech.web.tr gibi kurumsal eposta hesabı almak istiyorsanız detaylı bilgi için bizlerle görüşebilirsiniz. Burada iki alternatif vardır. Birinci alternatif ücretsiz servis olan zoho kurumsal mail hizmetini kullanmaktadır. Diğer alternatif ise firmamızdan en uygun fiyata kurumsal eposta hizmeti alarak kişiye özel mail adresi tanımlamamızdır.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.