Rosslare Axtrax Raporlama Yazılımı

Rosslare Axtrax Raporlama Yazılımı

Rosslare Axtrax Raporlama Yazılımı

Rosslare axtrax kartlı geçiş programı bugün ülkemizde yer alan bankacılık sektörü dahi birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Belli limitler dahilinde ücretsiz oluşu, esnek ve kolay yapısı sayesinde giriş çıkış noktalarınızdaki kontrolü Axtrax Rosslare ile yapabilmeniz mümkün. Programımızın kurulum dokümanına buradan erişebilirsiniz.

Rosslare Axtrax Panel Çeşitleri

Rosslare kartlı geçiş panellerinden kısaca bahsetmek gerekirse RS485 ve network üzerinden erişilebilen panelleri mevcuttur. RS485 üzerinden paneller seri bağlantı ile bağlanarak son panelden ilgili Rosslare kartlı geçiş programının yüklü olduğu bilgisayara bir çevirici ile bağlanıp kontroller sağlanabilmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte panellerde network girişi de yer almaya başlamıştır. Böylece kapıların bağlı olduğu panellere network üzerinden erişerek verilerin daha stabil bir şekilde akışını sağlayabiliyorsunuz. Böylece IK veya İdari işler bölümlerinde çalışan arkadaşlar da istediği gibi programa erişerek kolayca tanımlama ve raporlama işlemlerini yapabilmektedir.

Rosslare Axtrax Rapor Aracı

Rosslare Axtrax kendi üzerinde bir raporlama aracına sahiptir. Bu raporlama aracı üzerinde basitçe sorgulamalar yapabilirsiniz. Bu sorgular daha çok güvenlik amacıyla yapılan sorgulamalardır. Unutulmamalıdır ki Rosslare Axtrax bir güvenlik programıdır bir PDKS çözümü değildir. Bu yüzden kendi üzerindeki rapor ekranları da bir PDKS sisteminde olan rapor ekranları gibi değildir.

Peki bu uygulamanın böyle oluşu bizim talep ettiğimiz raporları çekmemize engel mi? Tabii ki değil. Günün şartlarında farklı çözümler uygulamak altyapı maliyetleri nedeniyle zor olabiliyor. Mevcut imkanları en iyi şekilde kullanarak istediğimiz raporları alabilmenin yolunu arıyoruz. Bunun için emin olun doğru yerdesiniz.

İşletmeniz için gerekli olan Rosslare Axtrax raporlarını sizin için özelliştirerek İnsan Kaynaklarının veri olarak kullanabileceği excel, pdf formatında raporlar sunuyoruz. Böylece gerçek bir PDKS yazılımı olmasa da ihtiyacınız olan raporu elde etme fırsatı sağlıyorsunuz.

Rosslare axtrax rapor aracımız web arayüzü üzerinden çalışmaktadır. Dolayısıyla bilgisayarınıza bir program kurulmasına ihtiyaç bulunmamaktadır. Şirket ağınız içerisinde olmanız ve size atanan kullanıcı adı ve şifreyle programa giriş yapmanız sonrasında talep ettiğiniz raporlara saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Rosslare Axtrax Rapor Aracının Özellikleri

  • Yazılım Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiş olup şirketiniz talebi doğrultusunda her türlü özelliştirmeye açıktır.
  • Rosslare Axtrax Rapor yazılımı web arayüzü üzerinden çalışmaktadır. Dolayısıyla ayrıca bir program kurulmasına gerek yoktur.
  • Rosslare Axtrax Rapor yazılımı tamamen firmanıza özel olarak hazırlanır. İnsan kaynakları veya idari işler ekibinizin talep ettiği her türlü rapor verinin olması dahilinde işlenir ve raporlanır.
  • Talep ettiğiniz raporlar size excel veya pdf formatında sunulur.
  • Raporlar belirlediğiniz saatte size eposta olarak gönderilebilir.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.