Rosslare Axtrax Firmanıza Özel Rapor Yazılımı

Rosslare Axtrax Firmanıza Özel Rapor Yazılımı

Rosslare AxtraxNG Özel Rapor Yazılım Çözümleri

Bugün Türkiye'deki birçok işletme kartlı geçiş sistemleri çözümü olarak Rosslare Axtrax yazılımını tercih etmektedir. Uygulamanın idari işler ya da güvenlik birimi tarafından basit bir şekilde kullanım kolaylığının olması en çok tercih edilme nedenlerinden birini oluşturmaktadır. Ktech olarak Axtrax uygulamasının standart raporları yerine firmanıza özel web tabanlı raporlama yazılımı geliştiriyor süreçlerinize katma değerli çözümler üretiyoruz.

Rosslare Axtrax Rapor Oluşturma

Rosslare axtrax rapor yazılımımız tamamen web tabanlı çalışmaktadır. Mevcut veritabanınız ile eşlenik olarak çalışmakta ve güncel rapor bilgilerine heryerden erişebilir durumdasınız.

kartli-gecis-rapor-yazilimi

Rosslare axtrax raporlama uygulamasını kullanacak farklı yetkinlikte kullanıcılar bulunabilir. Bunu yönetim arayüzünden belirleyebilirsiniz. Farklı yetkiler tanımlayarak farklı raporlara erişim imkanı sağlanabilir. Bu tamamen firmanıza özel bir çözüm olduğu için her türlü talep rahat bir şekikde uygulanabilmektedir.

axtrax-raporlama-yazilimi

Axtrax raporlama yazılımı istediğiniz formatta rapor almanıza olanak sağlar. İsterseniz pdf veya excel olarak rapor çıktısı oluşturabilirsiniz. Böylece kayıtları kontrol edebilir ya da raporlarınıza veri olarak ekleyebilirsiniz. Bu örnek raporumuzda personellerimizin gün gün giriş çıkış saatleri kontrol edilmekte ve günlük çalışma süreleri buna göre hesaplanmaktadır. Belirlenen koşullara göre eksik çalışma süresi var ise bu da raporda gösterilmektedir. Sizler de firmanıza özel rapor şablonu talep ederek istediğiniz tarzda rapor oluşturulmasını belirtebilirsiniz.

kartli-gecis-rapor

Axtrax raporlama yazılımımızda departman tanımı yapılarak bu departmanlara göre raporlamalar alınabilmektedir.

rosslare-raporlama-yazilimi

Axtrax raporlama yazılımımızda oluşturulan departmanlara personel eklenmesi bu ekranımızdan yapılmaktadır.

kartli-gecis-raporlama

Axtrax raporlama yazılımımızda pozisyon tanımı da yapılabilmektedir. Böylece yine sistem üzerinden rapor alınırken pozisyon tanımına göre rapor oluşturulabilmektedir. Örneğin müdür grubunda olan personellerin giriş ve çıkış raporunun alınması gibi.

kgs-rapor-ekrani

Sistem üzerinde oluşturulan kullanıcılar ve Axtrax uygulaması ile eşleştirilmesi bu ekrandan yapılabilmektedir. Böylece oluşturduğumuz kullanıcıların raporları rahat bir şekilde oluşturulabilmektedir. Bu tanımlamalar manuel de yapılabilir personel sayısına göre tarafımızdan sisteme toplu bir şekilde de eklenebilir. Dolayısıyla uygulamayı kullanacak birimlerin tanımlama iş yükleri azaltılacaktır.

Axtrax raporlama yazılımımız firmanıza özel olarak istediğiniz şekilde hazırlanabilmektedir. Sizler de özel rapor talep ediyorsanız 0850 304 84 22 den bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.