Kurumsal E-Posta Nasıl Açılır?

Kurumsal E-Posta Nasıl Açılır?

2022 yılının sonlarına kadar Yandex kurumsal mail hizmeti ücretsiz bir şekilde sunuluyordu. Yandex üzerinden kurumsal mail alımının nasıl yapılacağını da bu makalemizden iletmiştik. Ancak Yandexin ücretli olması nedeniyle ZOHO servis sağlayıcı üzerinden ücretsiz kurumsal mail hizmetinin nasıl yapıldığını bu makalemizde anlattık.

Yandex kurumsal mail ücretsiz hizmetini talep eden yüzlerce firma bulunmaktadır. Ancak Yandex aldığı bir karar ile Rusya federasyonu dışında yer alan ülkelerde yandex connect servisini ücretli duruma getirmiştir. Ücretsiz olarak faydalanan kurumlar bu hizmeti yine ücretsiz almaya devam etmektedir. Ancak bu müşterilerimize mail hosting anlamında bir B planlarının olmasını öneriyoruz.

Kurumsal e-posta açma işlemi hizmetini ücretli olarak servis veren firmalardan satın alabileceğiniz gibi belli limitler ile bu hizmeti ücretsiz sunan firmalarda bulunmaktadır. Bunlardan biri de ZOHO dur. İncelediğim kadarıyla teknik işlemleri Yandex 360 servisi gibi kolaydır. Eposta panelinin Türkçe dil desteği olması da ek olarak bir avantajdır.

Zoho firması 5 adet 5 GB lık bir posta kutusunu ücretsiz olarak sunmaktadır. Özellikle bireysel ve kobi firmaları için bu sayı yeterli olmaktadır. Bu işlemlerin nasıl yapıldığını buradaki makalemden öğrenebilirsiniz.

Kurumsal e-posta hizmeti sunan birkaç firma şunlardır:

  1. Google Workspace: Google'ın ücretsiz iş e-posta hizmeti. Gmail, takvim, dosya depolama ve işbirliği araçları gibi bir dizi işlevselliği içerir. Ücretlendirme detayları için tıklayınız.
  2. Microsoft 365: Microsoft'un ücretsiz iş e-posta hizmeti. Outlook, takvim, dosya depolama ve işbirliği araçları gibi bir dizi işlevselliği içerir. Ücretlendirme detayları için tıklayınız.
  3. Zoho Mail: Zoho'nun ücretsiz iş e-posta hizmeti. E-posta, takvim, görev yönetimi ve işbirliği araçları gibi bir dizi özellik sunar.
  4. ProtonMail: Şifreli e-posta hizmeti sunan bir İsviçre şirketi. Hem kişisel hem de iş e-postaları için kullanılabilir. Ücretlendirme için tıklayınız.
  5. Yandex.Mail for Domain: Yandex'in ücretsiz iş e-posta hizmeti. E-posta, takvim, dosya depolama ve işbirliği araçları gibi bir dizi özellik sunar. Ücretlendirme bilgisi için tıklayınız.
  6. GMX Mail: Alman şirketi tarafından sunulan ücretsiz bir e-posta hizmeti. Kurumsal kullanım için de uygun. Gmail, hotmail gibi ücretsiz bir servis sağlayıcıdır ancak kurumsal eposta hizmeti sağlamadığı görülmüştür. Detaylı bilgi için buradan bilgi alabilirsiniz.

Bu listedeki seçeneklerden herhangi biri, kurumsal e-posta hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ancak, her biri farklı özelliklere ve kısıtlamalara sahip olabilir, bu nedenle en iyi seçimi yapmak için her birini ayrıntılı olarak incelemeniz önerilir. Bizim tercihimiz bu liste içerisinde ücretsiz 5 adet eposta hesabı sunan Zoho Kurumsal Mail servisidir. Türkiye'de de birçok servis sağlayıcı eposta hizmetini ücretli olarak sağlamaktadır. Mail kutusunun kotası ve adet olarak fiyatlandırma politikası sağlanmaktadır. Firmamız ücretli kurumsal eposta hizmetini Teknotel firmasının Mail Hostingini kullanarak yapmaktadır.

Profesyonel ve güvenilir bir iş e-postası, işletmenizin imajını yükseltir ve müşterilerinizle sağlam bir ilişki kurmanızı sağlar. Üstelik, ücretsiz kurumsal e-posta hizmetimizle, ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve işletmenizin e-posta ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel çözümü keşfedin!

Anahtar kelimeler: Yandex kurumsal Mail ücretsiz, kurumsal e-posta açma, Kurumsal mail, En iyi kurumsal mail servisi, Kişiye özel mail adresi alma, Kurumsal e-posta örnekleri, Ücretsiz özel mail adresi alma, Kurumsal e-posta Nasıl Yazılır

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.