Yandex mail ücretsiz mi

Yandex mail ücretsiz mi

Yandex mail ücretsiz mi?

Yandex Mail, Yandex adlı Rusya merkezli bir internet şirketi tarafından sağlanan ücretsiz bir e-posta hizmetidir. Yandex, Rusya'nın en popüler arama motorlarından biridir ve ayrıca diğer hizmetler de sunmaktadır.

Yandex Mail, web tabanlı bir e-posta istemcisidir ve tüm modern web tarayıcıları üzerinden erişilebilir. Ayrıca, Yandex Mail uygulamasını kullanarak Android veya iOS cihazlarda da erişebilirsiniz. Hizmet, kullanıcılara 10 GB'a kadar ücretsiz depolama alanı sunar ve POP3, IMAP ve SMTP gibi standart e-posta protokollerini destekler.

Yandex Mail'in özellikleri arasında, e-postalarınızı etiketleyebilmeniz, filtreleyebilmeniz, gruplandırabilmeniz, önem düzeylerine göre sıralayabilmeniz ve spam koruması gibi özellikler yer alır. Ayrıca, e-postalarınızı kolayca arayabileceğiniz ve ayrıca takvim, görev listeleri ve kişiler gibi diğer özellikleri de kullanabileceğiniz bir arayüz sunar.

Yandex Mail, ücretsiz ve kullanımı kolay bir e-posta hizmetidir.

Yandex 360 Ücretsiz mi? Yandex Kurumsal Mail Hizmeti Ücretsiz mi? Yandex Connect Ücretsiz mi?

Yukarıda bahsettiğimiz yandex mail servisi ücretsizdir, bu servis üzerinden alacağınız mail adreslerinin uzantısı @yandex.com veya @yandex.ru şeklindedir. Ancak kendi şirketiniz için bir mail hesabı almak istiyorsanız bu Yandex üzerinde artık ücretli duruma getirilmiştir. 2022 başlarına kadar ücretsiz olan bu servis, 2022 Haziran ayından sonra ücretli duruma getirilmiştir. Ücretsiz olarak kullanmaya başlamış mevcut müşteriler ise sistemi yine ücretsiz kullanmaya devam etmektedir.

Konuyla ilgili Yandex Support'a durumu aktardığımızda aldığımız yanıt aşağıdaki gibidir.

Hello!
At the moment we are working only with residents of the Russian Federation and are thinking through all the possibilities for connecting Yandex 360 for Business tariffs for nonresidents. We will definitely inform you as soon as we get updates on this case.

Türkçe Çevirisi:

Merhaba!
Şu anda yalnızca Rusya Federasyonu'nda ikamet edenlerle çalışıyoruz ve yerleşik olmayanlar için Yandex 360 for Business tarifelerini bağlamak için tüm olasılıkları düşünüyoruz. Bu vakayla ilgili güncellemeler alır almaz sizi kesinlikle bilgilendireceğiz.

Yandex'in kurumlar için ücretsiz sunduğu bu servisi tekrar ücretsiz hale getirmesini heyecanla bekliyoruz. Ancak yine de önlemlerimizi alarak ücretsiz kurumsal eposta servisi sunan Zoho Mail Sistemini müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Konuyla ilgili makalemize ulaşmak için ilgili başlığı tıklayabilirsiniz. Zoho kurumsal mail ile domain uzantılı mail hesabı sahibi olabilirsiniz.

Zoho Mail ile Kurumsal Mail Oluşturma Nasıl Yapılır?

Anahtar Kelimeler: yandex mail ücretsiz mi, domain uzantılı mail, yandex mail kurumsal, kurumsal yandex, kurumsal mail yandex, yandex kurumsal mail ücretli mi, yandex mail business, kurum yandex, yandex kurumsal mail alma, yandex business mail, kurumsal mail ücretsiz, yandex 360 kurumsal, kurumlar için yandex 360, yandex kurumsal ücretsiz, ücretsiz yandex kurumsal mail, yandex kurumsal mail, yandex connect admin

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.