Web Tasarım ve Seo Haberleri Sayfa 3

Google Domains ile En Ucuz Alan Adını Alın

Google Domains ile En Ucuz Alan Adını Alın

Google Domains Nedir?

Google Domains, Google tarafından sunulan bir alan adı kayıt ve yönetim hizmetidir. Bu hizmet ile kullanıcılar, internette yayın yapmak veya web sitesi kurmak istedikleri alan adlarını kaydedebilir ve yönetebilirler. Google Domains, kullanıcıların alan adlarını kolayca yönetmelerini ve yapılandırmalarını sağlar ve aynı zamanda birçok farklı uzantıda (örneğin .com, .net, .org, vb.) alan adı kayıt hizmeti sunar.

Google Domains | Nasıl Satın Alınır | Alan Adı Ücretleri

Google Domains | Nasıl Satın Alınır | Alan Adı Ücretleri

Not: Google firması ile hiçbir ilişkimiz bulunmamakta olup alan adı satın alma ve ödeme işlemleri tamamen hür iradenizle yapılabilir. Bu doküman sadece google üzerinden alan adınının nasıl yapılacağına dair bilgi vermektedir. Birden fazla ödeme çekme ya da alan adı sorunları için Google'a ya da bankanıza başvurabilirsiniz.

Google domain alınır mı?

Bir web sitenizin olmasını istiyorsanız öncelik domain dediğimiz alan adınızın olması gerekmektedir. Alan adınız www.firmaadiniz.com ya da www.firmaadiniz.com.tr şeklinde olabilir. Google domains hizmeti olarak 2022 yılında metunic üzerinden alınan özel domain adlarını desteklememektedir. Yani Google domains üzerinden com.tr, web.tr, net.tr gibi alan adlarınızı alamazsınız. Bunun dışında kalan alan adlarının bir çoğunu desteklemektedir. Türkçe arayüzü sayesinde de gmail mail adresiniz üzerinden Google domain satın alabilir ve yönetebilirsiniz.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Facebook SEO Analiz Grubu Google Sıralama Yarışması

Facebook SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Sosyal medya platformu olan Facebook.com içerisinde yer alan SEO Analiz grubu SEO alanında hizmet veren birçok bireysel ve kurumsal firmaya ev sahipliği yapmaktadır. SEO Analiz grubunun üyeleri arasında düzenlediği bu yarışma ile "SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" kelimesinde birinci olan yarışmayı kazanıyor olacak.

Yandex Webmaster Site Ekleme

Yandex Webmaster Site Ekleme

Yandex Web Master Site Ekleme İşlemleri

Yandex webmaster üzerinden site ekleme işlemlerinde hata alıyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak bu sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Hata Mesajı:We replaced the site URL in the line with the main mirror, because only the main mirror of the site can participate in search results. The yourdomain.com.tr URL is a secondary mirror. You can add it to Yandex.Webmaster after you add and verify the rights for https://www.yourdomain.com.tr

Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım Hizmeti

Ktech, Kayseri'de yetişmiş, İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren asansör sektöründe her geçen gün büyüyen IMG Masaid Group'un web site destek hizmetlerini yerine getirmektedir. Sektörde birçok firmanın web tasarım hizmetini uygun fiyat politikası ve eşsiz destek süreleriyle karşılayan Ktech, sizlerinde kurumsal web site ihtiyaçlarınızda yanınızda olacaktır.

Ücretsiz Mail Hosting | Yandex Kurumsal Servisler

Ktech | Yandex Kurumsal Servisler | Ücretsiz Mail Hosting

Ücretsiz eposta hesabınız olmasını istiyorsanız bu yazımız tam size göre. www.alanadiniz.com şeklinde web site adresini aldınız ve şimdi ücretsiz xx@alanadiniz.com şeklinde eposta hesabı oluşturmak istiyorsunuz. Öyleyse yazımızın devamını okuyarak sizlerde mail hesabınızı ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.