Web Tasarım ve Seo Haberleri Sayfa 3

Pendik Web Tasarım Hizmetinde Ktech ile Performansı Yakalayın

Pendik Web Tasarım Hizmetinde Ktech ile Performansı Yakalayın

Pendik Web Tasarım

Profesyonel web tasarım hizmetimiz, işletmenizin dijital varlığını güçlendirmenin yanı sıra, hedef kitlenizi etkileyecek, kullanıcı dostu ve SEO dostu tasarımlar sunarak, potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde ulaşmanızı sağlar. Pendik ve Kurtköy bölgelerinde faaliyet gösteren web tasarım firmaları arasında, işinizi en iyi şekilde yansıtacak tasarımları sunan firmaları seçmek önemlidir.

Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım, Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım, Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım

Günümüzde, işletmeler için başarılı bir dijital varlık sahibi olmak, başarının anahtarlarından biridir. İnternet kullanımının artmasıyla birlikte, web siteleri işletmeler için bir zorunluluk haline gelmiştir. Ancak, sadece bir web sitesine sahip olmak yeterli değil; web sitenizin iyi tasarlanmış olması, markanızın başarısı için önemlidir.

Web Tasarım Hizmetleri Altyapısında Amazonu Tercih Ediyoruz

Pendik Web Tasarımında Profesyonel Çözüm

Web Tasarım Hizmetleri | Profesyonel ve Özelleştirilebilir Web Siteleri

Web tasarım hizmetlerimiz, modern ve özelleştirilebilir web siteleri oluşturmak için gereken tüm araçları sunar. Amacımız, müşterilerimize kullanıcı dostu, mobil uyumlu, SEO uyumlu ve görsel açıdan etkileyici web siteleri sunmaktır. Altyapımızda Amazon servisleri ile kesintisiz bir iletişim sağlıyoruz.

Pendik Web Tasarım Hizmeti

Pendik Web Tasarım Hizmeti

Pendik Web Sitesi Tasarımında Üstün Hizmet Sağlıyoruz.

Dijital dünyada fark yaratmak istiyorsanız, bir web sitesi kaçınılmazdır. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış web siteleriyle, rakiplerinizden sıyrılabilir ve müşterilerinizle daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz. Siz de bugün bizimle iletişime geçin ve işletmeniz için özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturarak, müşterilerinizi etkileyen ve akılda kalıcı bir dijital varlık yaratın.

Google Domains ile En Ucuz Alan Adını Alın

Google Domains ile En Ucuz Alan Adını Alın

Google Domains Nedir?

Google Domains, Google tarafından sunulan bir alan adı kayıt ve yönetim hizmetidir. Bu hizmet ile kullanıcılar, internette yayın yapmak veya web sitesi kurmak istedikleri alan adlarını kaydedebilir ve yönetebilirler. Google Domains, kullanıcıların alan adlarını kolayca yönetmelerini ve yapılandırmalarını sağlar ve aynı zamanda birçok farklı uzantıda (örneğin .com, .net, .org, vb.) alan adı kayıt hizmeti sunar.

Google Domains | Nasıl Satın Alınır | Alan Adı Ücretleri

Google Domains | Nasıl Satın Alınır | Alan Adı Ücretleri

Not: Google firması ile hiçbir ilişkimiz bulunmamakta olup alan adı satın alma ve ödeme işlemleri tamamen hür iradenizle yapılabilir. Bu doküman sadece google üzerinden alan adınının nasıl yapılacağına dair bilgi vermektedir. Birden fazla ödeme çekme ya da alan adı sorunları için Google'a ya da bankanıza başvurabilirsiniz.

Google domain alınır mı?

Bir web sitenizin olmasını istiyorsanız öncelik domain dediğimiz alan adınızın olması gerekmektedir. Alan adınız www.firmaadiniz.com ya da www.firmaadiniz.com.tr şeklinde olabilir. Google domains hizmeti olarak 2022 yılında metunic üzerinden alınan özel domain adlarını desteklememektedir. Yani Google domains üzerinden com.tr, web.tr, net.tr gibi alan adlarınızı alamazsınız. Bunun dışında kalan alan adlarının bir çoğunu desteklemektedir. Türkçe arayüzü sayesinde de gmail mail adresiniz üzerinden Google domain satın alabilir ve yönetebilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.