Özel Hissettiren Hediye

Özel Günde Özel Hediye

Özel Hediye Kutusu

Değer verdiğiniz o özel kişinin önemli günü yaklaşıyor. Belki anneler günü, belki öğretmenler günü, belki de babalar günü için hediye aramaya başladınız. Her zaman sunulan hediyelerden farklı olarak daha özel hissetmelerini sağlayacak bir hediye arıyor olabilirsiniz.

Bu hediye kutumuzu tekli veya toplu olarak satın alabilirsiniz. Böylece ufak ancak özel hediyeler ile değer verdiğiniz kişinin güzel anlar yaşamasını sağlayabilirsiniz. Belki bir düğün töreni belki de bir kına gecesinde ya da sünnet töreninde misafirlerinize ikram edeceğiniz bu değerli hediye kutusu tam size göre.

Hediye kutumuzun içeriğinde;

  • 1 adet hediye karton kutu
  • 1 adet tek fincanlık Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi
  • 1 adet Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonyası
  • 1 adet cam lokumluk (içerisinde 2-3 adet antep fıstıklı kuş lokumu bulunur)
  • Cam lokumluk, kolonya ve kahve tül keseler içerisinde sunulmaktadır.

Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmenler günü hediyesi olarak 24 Kasım'da sınıf öğretmeninize veya okulunuzdaki tüm öğretmenlere küçük ama etkili bir hediye alabilirsiniz. Hediyemizin içerisindeki Türk kahvesini öğretmeniniz yudumlarken yanında sunduğumuz lokumları da tadıyor olacak. Günlük hayatta da sıkça kullandığımız kolonya ile de her an çocukların stresi karşısında ferahlayacak :)

Öğretmenler günü hediyesi olarak hazırladığımız hediye kutusunu isterseniz öğretmeninize isterseniz tüm öğretmenlere bu özel günde hediye edebilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi

Anneler günü hediyesi için biliyoruz ki çok farklı ama bir o kadar da özel bir hediye arayışı içerisindesiniz. Kıymetli, en değerli varlıklarımız olan annelerimiz için hazırladığımız bu hediye kutusunu anneniz çok beğenecek. Özel Türk kahvesi ile antep fıstıklı kuş lokumunu sunduğumuz bu hediye kutusu içerisinde kolonya ile de anneniz güzel anlar yaşayacak.

Anneler günü hediyesinde annenize özel bir an yaşatıyor olacaksınız. Cam lokumluğumuzu anneniz çok beğeniyor olacak. Bir ömür boyu farklı amaçlar ile de kullanım imkanı olan cam lokumluğumuz, annelerimizin en çok beğendiği ürünler arasında yerini alıyor.

Anneler günü hediyesi olarak sunduğumuz diğer bir ürün ise Kurukahveci Mehmet Efendi markası ile Türkiye'de herkesin mutfağında yer alan Türk kahvemizdir. O güzel telvesi ile anneniz kahvesini yudumlarken güzel anılarınızı konuşacağınız o anlar şimdiden gözlerimizin önünde canlanıyor.

Babalar Günü Hediyesi

Babalar günü hediyesi olarak baktığımız ürünler arasında bazen bir gömlek bazen bir kravat alarak o günü ölümsüzleştirmeye çalışıyoruz. Güzel anılar biriktirip kalplerde yer edinmek için her anı sevdiklerimiz için kovalıyoruz. Bizde en çok sevdiğimiz insanlar ile güzel hatıralar oluşturmak için bu hediye paketini sizlere sunuyoruz. Bir fincan kahvenin kırk yılı hatrı var derler. Bizde bundan esinlenerek geleneksel Türk kahvemizi hediye paketi içerisine ekledik. Niyetimiz sevdikleriniz ile birlikte çok güzel anılar biriktirebilmek. Babalar gününde böyle bir âna vesile olabiliyorsak ne mutlu bizlere.

Babalar günü hediyesi olarak farklı ancak etkisi büyük bu hediye kutumuza bugünden ekonomik fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimiz tek adet alınabileceği gibi huzurevlerinde kimsesi olmayan anne ve babalarımız için de toplu olarak satın alınabilir.

Anneye Doğum Günü Hediyesi

Anneye doğum günü hediyesi arayan değerli misafirlerimiz için bu hediye kutusunu sizin için özelleştirdik. Türk kahvesi ve antep fıstıklı lokumumuz ile anneye doğum günü hediyeniz çok beğenilecek. Annenize sunacağınız bu hediye kutusu ile ânı ölümsüzleştirerek çok güzel anılar oluşturaksınız.

Annenize özel hissetirecek bir doğum günü hediyesi almak istiyorsanız gelin siz de bu hediye kutumuzu çok uygun fiyatlar ile sahip olun.

Nişanlılık Yıldönümü Hediyeleri

Nişanlılık evliliğe giden, hayatınızın geriye kalan kısmını en sevdiğiniz ile birlikte geçirip ailenizi kuracağınız özel dönemlerden birisidir. Nişanlılık döneminde sevdiğiniz ile geçireceğiniz en güzel anlar hatıralarınızda bir ömür boyu saklanacak. Bunun için nişanlılık yıldönümü hediyesi ile eşinize özel bir hediye sunmak istiyorsanız bu hediye kutumuz tam size göre.

Cam lokumluk içerisinde sunduğumuz antep fıstıklı kuş lokumumuz ile sevdiğiniz kahvesini yudumlarken siz de o anı belki de kayıt altına alacak ölümsüzleştireceksiniz. Kolonyamız ile de serinleyecek en güzel limon aroması ile de ferahlayacaksınız.

Aileniz veya sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz nişanlılık yıl dönümü zamanlarında misafirlerinize sunacağınız bu hediye kutumuz ile de çok güzel bir jest yapabilirsiniz.

Hediye kutumuzun fiyatı 75 TL olup kargo masrafı alıcıya ait olmak üzere gönderilmektedir.

dugun-hediyesi dugun-hediyesi
kina-hediyesi kina-hediyesi
ogretmenler-gunu-hediyesi ogretmenler-gunu-hediyesi
sunnet-hediyesi sunnet-hediyesi
Hediye Kutusu Sipariş Formu

Hediye Kutumuzdan sipariş vermek için tüm alanları eksiksiz doldurunuz.