Voleybol Kursu Pendik

Pendik Voleybol Kursu | Profesyonel Maçlara Hazırlık

Pendik Kız Voleybol Kursu

Sevgili veliler sizler gibi ben de kız çocuğum için Pendik'te voleybol kursu arayışı içerisindeydim. Jimnastik eğitimi ile başlayan serüvenimiz voleybol sporu ile devam ediyor. Öncelikle bilinen spor okullarına yönelik arayışlarımız başladı. Yani Fenerbahçe voleybol kursu, Vakıfbank voleybol kursu ve Eczacıbaşı voleybol kurslarını değerlendirdik.

Bunların arasında bütçemize uygun ve konum olarak evimize yakın Fenerbahçe voleybol okulu tercihimiz oldu. 1 yıl devam eden eğitimimiz sırasında çocuğumun bu spora elverişli olması sayesinde Ataşehir'de bulunan altyapı seçmelerine önerildik. Hocamızın değerlendirmesi ile biraz daha beklememiz gerektiği bilgisi paylaşıldı. Buna rağmen eğitimlerimize devam ettik. Ancak enflasyon artışı ile birlikte ciddi oranda her spor okulunda olduğu gibi fiyat artışları söz konusu oldu. Bütçemizin el verdiği doğrultu da yine Pendik ilçesinde voleybol kursu arayışı içerisine girdik.

Deneme eğitimi, hocaların yaklaşımı, evimize yakınlığı ve bütçe değerlendirmesi sonrasında Pendik merkezde eğitim veren spor okulunu tercih ettik. 2022 tarihiyle birlikte voleybol eğitimlerimiz devam ediyor ve kızımın voleybol sporcu lisansını da çıkartarak maçlara başladı.

Bizim hedefimiz çocuğumuzun sporcu olması. Bu yönde profesyonel bir şekilde eğitim alması bu yolda kendini feda eden değerli antrenörlerimizin olması bizim için büyük bir motivasyon kaynağı oldu.

Başarılı öğrencilerin maçlara hazırlığı için de haftasonu eğitimlerinin yanı sıra hafta içi akşam eğitimlerinin de olması bizi daha da çok mutlu etti. Hafta içi akşam eğitimlerinin de aynı ücrete tabi olduğunu söylemek isterim. Yani fazladan bir ücret ödemiyoruz.

Voleybol kursunu Pendik'te almaya devam ediyoruz. Sizler de çocuğunuz için voleybol kursu arayışı içerisindeyseniz bu kursu da muhakkak değerlendirmenizi bir veli olarak öneririm.

İletişim için 0850 304 84 22 den detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pendik voleybol kursu hakkında yazmış olduğum diğer yazılarımı da incelemenizi özellikle tavsiye ederim.

Pendik voleybol spor kulübü etkinliklerimizi www.marmaraelitsk.com adresinden takip edebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.