Ücretsizden Biraz Pahalı Kurumsal E-Posta

Ücretsizden Biraz Pahalı Kurumsal E-Posta

Kurumsal e-posta ücretsiz

Yandex mail servisinin ücretli duruma gelmesiyle beraber Türkiye'de bu hizmeti ücretsiz olarak kullanan birçok firma farklı hizmet sağlayıcılar üzerinden kurumsal e-posta hizmetini ücretsiz olarak aramaya başladılar. Yaptığımız araştırmalar sonucunda kurumsal e-posta hizmetini ücretsiz olarak sunan Zoho Kurumsal Mail sistemi ile 5 adete kadar eposta adresinizi kurumsal mail olarak ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Zoho kurumsal mail ayarları için buradan ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

Kurumsal e-posta oluşturma

Kurumsal e-posta oluşturma işlemleri firmanızda bulunan bilgi teknolojileri personelleri tarafından yapılmaktadır. Eğer firmanızda bir BT personeli bulunmuyor ise ve tek yetkili sizseniz zoho kurumsal mail sistemi ile tamamen ücretsiz 5 GB kotalı kurumsal e-posta oluşturma şansına sahipsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz link üzerinden erişim sağlayarak Zoho sistemi üzerinden kurumsal e-posta adreslerinizi oluşturabilirsiniz.

Zoho kurumsal mail sistemini size önermeden önce piyasada bulunan birçok markayı incelediğimizi ve en performanslı olarak zoho markasının yer aldığını söyleyebiliriz. Zoho kurumsal mail in tek dezavantajı olarak da kurumsal eposta hesaplarınızı outlook uygulaması yerine zoho uygulaması üzerinden takip ediliyor olması olarak söyleyebiliriz.

Kurumsal e-posta giriş

Bir firmada çalışıyor ve maillerinizi herhangibir yerden takip etmek istediğinizde google üzerinden soracağınız ilk soru kurumsal e-posta giriş olacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki her firmanın kurumsal e-posta giriş adresi birbirinden farklıdır. Bu yüzden asıl olan bilgi işlem biriminizden kurumsal eposta sisteminizin adresini öğrenmeniz ve bu adresi tarayıcı adres alanına yazarak giriş yapmanızdır. Böylece kurumsal e-posta giriş işlemini başarıyla sağlamış olacaksınız.

Özel mail adresi alma ücretsiz

Özel mail adresi almak için öncelikle bir alan adınız olması gerekmektedir. Bugün alan adları kampanyalı fiyat üzerinden bakıldığında 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar 1 yıllık olup 1 yıl sonrasında yenileme fiyatları üzerinden geçerliliğini devam ettirecektir. Bu yüzden özel mail adresinizi ücretsiz almak istiyorsanız mutlaka alan adınız için bir yatırım maliyetine katlanmanız gerekmektedir.

Alan adınızı aldıktan sonra ücretsiz mail adresi alma işlemini Zoho Kurumsal Mail sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Google üzerinde arattığınızda karşınıza gelecek olan diğer tüm markalar sizlerden kredi kartı bilgilerinizi talep edecek ve ücretsiz mail sistemini 1 hafta ile 2 ay arasında ücretsiz olarak denettirecektir. Sonrasında ise vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri üzerinden ücret çekimi yapacaktır.

Google kurumsal mail ücretleri

Yandex gibi servislerin ücretli olmasından sonra birçok firma google kurumsal mail sistemi tarafında araştırma yapmaya başladı. Google kurumsal mail ücreti 2024 Nisan ayı itibariyle 73,20 TL den başlamaktadır. Vergiler ve dolar kurundaki artışlar ile birlikte fiyatların güncellenmesi söz konusudur. Güncel google kurumsal mail ücretlerine https://workspace.google.com/pricing?hl=tr sayfasından erişebilirsiniz.

Google Workspace

Google workspace bir işletme için ihtiyaç duyulan toplantı, takvim, kurumsal eposta, depolama alanı gibi ihtiyaçları bünyesinde bulunduran ve kapasitelere göre fiyat alternatifi sunan google firmasının bir hizmetidir.

Ktech Kurumsal Eposta Hizmeti

İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kurumsal eposta hizmetimizi değerlendirmek isterseniz https://www.ktech.web.tr/mail-hosting-hizmeti adresinden detaylı bilgiye ulaşabilir 0850 304 84 22 den detaylı bilgi alabilirsiniz. Aylık 1,2 $ dan başlayan fiyatlar ile kurumsal eposta hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kurumsal Eposta Paketi 25Kurumsal Eposta Paketi 25 (2)Kurumsal Eposta Paketi 25 (3)Kurumsal Eposta Paketi 25 (4)