En Ucuz Pendik Web Tasarım Firması

En Ucuz Web Tasarım Hizmetini Sunuyoruz

Pendik'te web tasarımı hizmeti veren firmalar arasında en kaliteli ve en uygun fiyatımız ile ön plana çıkıyoruz. Amazon Web Servisleri kullanarak, web sitemizin altyapısını en iyi şekilde tasarladık ve bu sayede kesintisiz hizmet veriyoruz. Türkçe yönetim panelimiz sayesinde, web sitenizin içeriğini kolayca yönetebilirsiniz.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, uygun fiyatlarımızı ve hizmetlerimizi görünce şaşıracaksınız. En ucuz web sitesini yapma iddiamızı taşıyoruz, ama aynı zamanda en kaliteli hizmeti de sunuyoruz. Sitemizdeki örnek işlerimizi inceleyerek, tasarım becerilerimizi görebilirsiniz.

Ekibimiz, müşterilerimizle birlikte çalışarak, web sitelerinin en iyi şekilde tasarlanmasını sağlıyor. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlayarak, size özel bir tasarım yaparak web sitenizi özelleştiriyoruz. Bu sayede web siteniz, sadece size özgü ve özelleştirilmiş bir tasarıma sahip oluyor.

Bunun yanı sıra, web sitenizin içeriği sürekli olarak güncellenmelidir. Bizimle çalıştığınızda, web siteniz 7/24 içerik eklenebilir. Bu sayede, müşterilerinize her zaman güncel bir içerik sunabilirsiniz.

Pendik web tasarım firması olarak bizleri tercih ettiğinizde süreçlerimiz aşağıdaki gibi işleyecektir.

  • Onlarca web temamız üzerinden en beğendiğiniz temayı seçiyorsunuz. Bu temaların hepsi renk ve görüntü bakımından özelleştirilebilir. Müşterilerimize fikir vermesi açısından beğenilerine sunuyoruz. http://www.ktech.web.tr/k-tech-web-site-market
  • Müşterimizin beğendiği tema üzerinden anasayfa çalışmamıza başlıyoruz. Bu çalışma için müşterimizden bir ücret talep etmiyoruz.
  • Anasayfa tasarımı bittikten sonra ve müşterimiz web sitesini beğendikten sonra geriye kalan sayfaları hazırlıyoruz.
  • Müşterimize kurumsal mail adresi temin ediyoruz.
  • Yıl içerisinde web site günceleştirmelerini ücretsiz sağlıyoruz.
  • 7 gün 24 saat telefonlarınıza cevap veren bir temsilci ile irtibat halinde oluyorsunuz.

Bizleri tercih eden müşterilerimiz ve yaptıkları google yorumları buradan inceleyebilirsiniz.

Pendik web tasarımında birbirinden güzel temalarımız ile dikkatinizi çekiyoruz.

Kişisel bir web sitesinden kurumsal büyüklükteki her türlü işletme için web site temalarımız yer almaktadır. Logo renklerinize uyumlu görsel açıdan beğeni toplayan bir web site hazırlıyoruz. İçeriklerin SEO uyumlu olmasına dikkat ediyor, arama motorları üzerinden işletmenizin daha kolay bulunabilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Pendik web tasarımında bizleri tercih eden müşterilerimizin Google işletmeler hizmetini ücretsiz yerine getiriyoruz. Firma kaydının yapılması, temel içeriklerinin girilmesini biz ücretsiz karşılıyoruz.

Web Sitesi Tasarım Ücretimiz 2024 yılı için 3500 TL den başlamaktadır. Detaylı bilgi için 0850 304 84 22 den bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.