Pendik Web Tasarım Hizmeti

Pendik Web Tasarım Hizmeti

Pendik Web Sitesi Tasarımında Üstün Hizmet Sağlıyoruz.

Dijital dünyada fark yaratmak istiyorsanız, bir web sitesi kaçınılmazdır. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış web siteleriyle, rakiplerinizden sıyrılabilir ve müşterilerinizle daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz. Siz de bugün bizimle iletişime geçin ve işletmeniz için özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturarak, müşterilerinizi etkileyen ve akılda kalıcı bir dijital varlık yaratın.

Pendik Web Sitesi Tasarım Hizmeti

Ktech Web Tasarım hizmetleri olarak farklı sektörlerde yer alan müşterilerimiz için kurumsal web sitesi ve eticaret web site tasarımı gerçekleştiriyoruz. Her büyüklükte olan firmalara kurumsal web sitesi için hizmet veriyoruz.

Pendik ilçesinde yer alan firmalara daha yakın bulunduğumuz için yüz yüze toplantılar ile müşterimizin taleplerini dinliyor ve isteklerine göre örnek tasarımlarımızı da paylaşarak ortak bir çözüm üzerine anlaşıyoruz.

Ktech olarak anlaşma sağladığımız kurumlar için öncelikle anasayfa tasarımı gerçekleştirilmektedir. Bu aşama da müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Müşterimiz tasarımı onayladığında diğer sayfaların hazırlanmasına geçiyoruz.

Pendik Web Tasarım Fiyatları

Ktech olarak kurumsal web sitesi fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Kapsam Web Site Tasarım Ücreti E-Posta Hosting Ücreti Alan Adı Ücreti Web Site Hosting Yenileme Ücreti
20 sayfaya kadar 3500 TL 5.7 $ / Ay (5 Adet) 600 TL (metunic güncel fiyatları geçerlidir) ilk yıl ücretsiz sonraki her yıl 60 $
50 sayfaya kadar 4000 TL 5.7 $ / Ay (5 Adet) 600 TL (metunic güncel fiyatları geçerlidir) ilk yıl ücretsiz sonraki her yıl 60 $
50 sayfa üstünde Lütfen bilgi alınız 5.7 $ / Ay (5 Adet) 600 TL (metunic güncel fiyatları geçerlidir) ilk yıl ücretsiz sonraki her yıl 60 $
Eticaret web sitesi Lütfen bilgi alınız 5.7 $ / Ay (5 Adet) 600 TL (metunic güncel fiyatları geçerlidir) ilk yıl ücretsiz sonraki her yıl 150 $

Bu fiyatlarımız standart olup belirttiğimiz kapsam dışındaki talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 1 web sitesi kaç TL? olarak soran müşterilerimiz yukarıdaki tabloyu dikkate alabilirler. Iyi bir web sitesi ne kadara mal olur? cevabını arayan müşterilerimiz bu hizmet için farklı ücretler ile karşılaşabilir. Bunun nedeni hizmet veren firmaların maliyetleri nedeniyledir. Örneğin bir hosting firması 50$ a hizmet verirken diğer bir hosting firması 100 $ a hizmet verebilir. Aynı şekilde mail hosting hizmeti de firmadan firmaya değişim göstermektedir. Hosting fiyatları da kapasiteye göre farklılık göstermektedir. Firmamız 1000 sayfaya kadar yukarıdaki fiyatları korumaktadır. Yani 100 sayfa içinde 1000 sayfa içinde aynı alt yapı hizmetini alıyor olacaksınız.

Pendik Web Sitesi Yapan Firmalar

Ktech olarak web sitesi yapan firmalar arasında yer almaktayız. Web site tasarımı talep eden firmalar bizleri tercih ettiklerinde hizmet adımlarımız aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Müşterimize örnek web site tasarımlarımızı iletiriz.
  • Ücretsiz Anasayfa tasarımı yapılmaktadır.
  • Onaylanması durumunda anlaşma sağlanan ücret talep edilmektedir.
  • Anasayfa haricinde kalan sayfaların tasarımları yapılmaktadır.
  • Alan adı talep ediliyorsa alan adı satın alınmaktadır.
  • Mail hosting hizmeti talep ediliyorsa mail hosting hizmeti satın alınmaktadır.
  • Web sitesi devreye alınmaktadır.
  • Müşterimize web site yönetimi için eğitim verilmektedir ya da yıl içerisinde web site güncelleme işlemleri için ücretsiz destek sağlanmaktadır.
  • Yıl içerisinde tüm müşterilerimize ücretsiz destek verilmektedir. Bu hizmetimiz içerik paylaşımı şeklinde olmaktadır.

Sizler de web sitesi yapan firmalar içerisinde kaliteli hizmet veren firma arıyorsanız öncelikle bizleri tercih eden müşteri yorumlarımızı incelemenizi öneriyoruz. Talep edilmesi halinde müşteri referansları da iletilmektedir.

Pendik En Ucuz Web Sayfası Hizmeti

Ktech olarak Amazon firmasının teknoloji altyapısı olan AWS hizmetlerini kullanıyoruz. Bizden almış olduğunuz hizmet ile müşterileriniz en hızlı bir şekilde ürün ve hizmetlerinize 7/24 ulaşıyor olacaktır.

İster kurumsal web sayfanız isterseniz eticaret web siteniz için piyasada geçerli olan, yıl içerisinde mesai saatleri dışında bile en hızlı desteği sağlayan bir firma ile çalışıyor olacaksınız. Web site hizmetlerimiz de verdiğimiz hizmet kalitesi ile birlikte sunulmaktadır. Böylece en uygun fiyata en ucuz web sayfası hizmeti alıyor olacaksınız.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.