SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Facebook SEO Analiz Grubu Google Sıralama Yarışması

Facebook SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Sosyal medya platformu olan Facebook.com içerisinde yer alan SEO Analiz grubu SEO alanında hizmet veren birçok bireysel ve kurumsal firmaya ev sahipliği yapmaktadır. SEO Analiz grubunun üyeleri arasında düzenlediği bu yarışma ile "SEO Analiz Google Sıralama Yarışması" kelimesinde birinci olan yarışmayı kazanıyor olacak.

SEO Analiz grubunun yönetmiş olduğu yarışma beraberinde birçok kuralı da getirmektedir. Bu kurallara uygun olan herkes yarışmaya katılım sağladı. SEO Analiz Google Sıralam Yarışması 11 Ocak 2022 tarihinde başladı ve yarışma 15 Mart 2022 tarihinde sona erecektir.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Başvuru Şartları

Yarışma başlamış olsa da sizlere bu konuda bilgi vermek olası sonraki yarışmaları düzenleyecek olan birçok organizasyona da fikir verme açısından katkı sağlayacaktır.

  • Yarışmacılar 10 Ocak 2022 tarihine kadar katılacakları domain adresini bildirmek zorundadır.
  • Kullanılacak domainler son 90 gün içerisinde kayıt edilmiş olmalıdır. Ücretsiz domain adresleri yarışmaya katılamaz.
  • Domain adı daha önce başka bir amaçla kullanılmış olabilir.
  • Katılımcılar en fazla 3 farklı domain ile yarışmaya katılabilir.
  • Katılımcılar Facebook SeoAnaliz grubuna üye olmak zorundadır.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Ödülleri

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması'nda ilk 5 e giren katılımcılara aşağıda belirtilen ödüller dağıtılıyor olacaktır. Bu yarışmaya katılamamış olsak bile sonuçlarda birinci olmamız durumunda TEMA Vakfına fidan kampanyası bağışında bulunacağız. Şayet yarışmaya katılım sağlayamamıza rağmen birincilik ödülü de tarafımıza verilirse yarışmadan gelen ödülü lösemi tedavisi için yine facebook.com üzerinde faaliyet gösteren "Bir Dileğim Var Derneği" hesabına bağışlıyor olacağız. Yarışma ödülleri ise şöyle:

  • 1'ciye 2000 TL
  • 2'ciye 500 TL
  • 3'cüye 300 TL
  • 4'cüye 100 TL (Teselli ödülü)
  • 5'ciye 100 TL (Teselli ödülü)

Yarışma sonuçları 15 Mart 2022 tarihinde açıklanıyor olacak. Bu tarihe kadar umarım bu içerik google sıralamasında birinci olur ve bu sayede ülkemizde yeşeren ağaçların sayısını artırmaya ya da lösemi tedavisi gören çocuklara bir nebze de olsa destek olmaya yardımcı olabiliriz.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Neden Düzenlendi ?

Bu içerik tamamen kişisel yorumumuzdur. SEO Analiz grubu Facebook içerisinde sıkça tercih edilen gruplardan birisidir. Grup içerisinde tahmini olarak içerik paylaşan üye sayısı 100 kişi diyebiliriz. Dönem dönem grup üyeleri SEO konusunda birçok faydalı bilgiyi paylaşmaktadır. Grubun daha da canlanarak sektöre hizmet vermesi açısından SEO Analiz Google Sıralama Yarışması düzenlendiğini düşünüyoruz. Bu bilgi SEO Analiz grubu yetkililerinin verdiği resmi bilgi olmamakla beraber birçok üyeninde bu yönde görüş bildirdiği duyumlarımız arasında yer almaktadır.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.