Marmara Voleybol Ligi Maçlarına Başladık

Marmara Voleybol Ligi | Pendik Voleybol Kursu

Marmara Voleybol Ligi: Profesyonel Liglere Hazırlık

Marmara Voleybol Ligi heyecanı başladı! En iyi voleybol takımlarının mücadele ettiği Marmara Voleybol Ligi'nde, rekabetin en üst seviyede olduğu heyecan dolu maçlar oynanıyor. Marmara Bölgesi'nde düzenlenen ve her yıl büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Marmara Voleybol Ligi maçlarını kaçırmayın! Takımların performanslarını yakından takip ederek, sezonun şampiyonunu tahmin edebilirsiniz.

Pendik Voleybol Kursu olarak Marmara Voleybol Liginde Yerimizi Aldık.

Pendik voleybol kursu olarak özel olarak hazırlanan marmara voleybol liginde yerimizi aldık. Oyuncularımız yaş ve yetkinliklerine göre takımlarına ayrılarak kendi yaşıtlarında yer alan diğer takımlar ile maçlarını yapmaya başladılar.

14 Mart 2023 tarihinde oynanan maçta voleybol takımlarımız 2-0 ve 2-1 rakiplerini mağlup ederek marmara voleybol ligine başarılı bir şekilde başlamışlardır.

Rakiplerini yenen takımımız bu maçta elde ettikleri başarı ile diğer maçlara da profesyonel olarak hazırlanmakta ve lig üzerinde şampiyon olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Sporcularımız lige hazırlanırken haftasonu eğitimlerinin yanı sıra hafta içi eğitimlerini de yaparak kendilerini geliştirmektedir. Böylece hem Türkiye Voleybol Federasyonunun düzenlediği maçlara katılmakta hem de özel olarak sporcularımızın kendilerini daha çok geliştirebileceği marmara voleybol ligine katılmaları sağlanmıştır.

Sporcularımızın tamamı lisanslı voleybolculardan oluşmaktadır. Türkiye voleybol federasyonu lisanslı oyuncular arasında lig maçlarını düzenlemektedir. Bunun dışında sporcularımızın kendilerini geliştirme fırsatı bulduğu marmara voleybol liginde tüm maçlarda yetkili hakemler bulunmaktadır. Hakemler tarafından yönetilen maçlar kayıt altına alınarak voleybol ligi puan durumu maç sonuçlarına göre güncellenmektedir.

Siz de çocuğunuz için voleybol sporunu öğrenmesi, kendini geliştirmesini istiyor ve lisanslı bir sporcu olmasını diliyorsanız bizlere ulaşarak eğitimlerimiz hakkında detay bilgi alabilirsiniz. İletişim numaramız 0850 304 84 22

Pendik voleybol spor kulübü etkinliklerimizi www.marmaraelitsk.com adresinden takip edebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.