Marmara Voleybol Ligi Maçlarında Takımımız Yine Kazandı

Marmara Voleybol Ligi Maçlarında Takımımız Yine Kazandı

Pendik Voleybol Kursunda Eğitim Gören Öğrenciler Kazandı.

Pendik voleybol kursunda eğitim gören öğrencilerimiz düzenlenen Özel Marmara Voleybol Ligine katılım sağladılar. Özel Marmara Voleybol Ligi maçları heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Pendik Anadolu Lisesi Spor Salonunda oynanan diğer maçımızda Karşıyaka Doğan voleybol takımını 2-0 mağlup ettik.

Birgün önce İTO Kartal Yakacık Spor Salonunda oynanan maçın ardından bu sefer takımımız başarılı bir şekilde oynayarak karşı takımı yenmeyi başardı. Profesyonel adımlar ile yoluna devam eden takımımız oyuncuları ve profesyonel hocaları eşliğinde antremanlarına Pendik Spor Saloununda devam ediyor.

Sizlerde çocuklarınızın profesyonel bir eğitim alarak lig maçlarına çıkmasını istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Profesyonel hocalarımız ile maçlarına hazırlanan sporcularımız geleceğin takımlarında kendilerine yer bulmaya aday olarak ilerliyorlar.

Pendik veya çevre mahallelerde ikamet ediyorsanız Pendik merkezde bulunan spor salonumuza sizleri deneme derslerine davet ediyoruz. Profesyonel voleybol eğitimi ile çocuklarınız için geleceğe yatırım yapın.

Hemen iletişime geçin: 0850 304 84 22

Pendik voleybol spor kulübü etkinliklerimizi www.marmaraelitsk.com adresinden takip edebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.