9.5 $/Ay Pendik Web Tasarım Hizmeti

Aylık 9,5 $ ile Pendik Web Tasarım Hizmetinden Faydalanın

Aylık 9,5$ a Pendik Web Tasarım Hizmeti

Ktech, aylık 9.5$ a kurumsal web site hizmeti sunmaktadır. Kurumsal web siteler için hazırlanmış onlarca hazır, geliştirmeye açık temamız içerisinden en beğendiğiniz web sitesini tercih edin. Teknik yetkilinize gelişmiş Türkçe yönetim paneli eğitimini vererek yardımcı olalım. Kurumsal web sitenizi birlikte geliştirelim. Bu geliştirme süreçlerini de tamamen ücretsiz sunalım. Gelin bugün den Pendik Web Tasarım hizmeti arayan müşterimiz olarak bereber çalışmaya evet diyelim.

En Ucuz Pendik Web Tasarım Hizmeti

Genelde en ucuz hizmet en kalitesiz hizmet olarak anılır, bazen de istinalar kaideyi bozmaz derler. Bir tüketici olarak bu söze hak versem de şimdi anlatacaklarım ile Ktech Pendik Web tasarım hizmetinin istisna bir hizmet olduğunu öğrenmiş olacaksınız.

Öncelikle Pendik web tasarım hizmeti almak isteyen müşterilerimize söylemek istediğim en önemli şey web tasarım altyapımızın Amazon Web Servislerini kullanmasıdır. Böylece kesintisiz ve hızlı bir sistem üzerine kurumsal web sitenizi inşaa ediyoruz. Bakıldığında en önemli özelliğimiz altyapımızın çok güçlü olmasıdır. Düşünsenize 7/24 çalışan bir web sitenizin yavaş çalıştığını ya da sayfaların erişilemez duruma geldiğini. Araştırmalar gösteriyorki açılış sayfanız olan anasayfanızın çok hızlı bir şekilde açılması gerekiyor ki ilk defa web sitenizi ziyaret edecek müşteriler daha ilk anda sitenizden çıkmak istemesinler. İşte bunu sağlamak için amazon web servisleri ve altyapısı ile bunu en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Kurumsal web site altyapımızın teknik detaylarına ulaşmak için aşağıdaki görselden detaylara ulaşabilirsiniz.

amazon-route-53

En ucuz Pendik web tasarım hizmetini sağlamak için en çok değer verdiğimiz önceliğimiz ise müşteri ilişkilerimizdir. Web sitenizin oluşturulmasında ve güncelleştirilmesi sırasında Ktech olarak her zaman yanınızdayız. Yıl içerisinde web siteniz içerisinde yapılan ufak güncelleştirmeler için ek bir ücret talep etmiyoruz. Aylık 9,5$ ücret içerisinde sizlere yıl içerisinde destek hizmetimizi ek bir ücret almadan gerçekleştiriyoruz. Bu özelliğimiz ile de birçok Pendik web tasarım firmasının önüne geçiyoruz. Bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Talepleriniz gün içerisinde, resmi tatilerde ise bir sonraki iş gününde gerçekleştirilir. İster web siteniz olsun isterseniz şirketiniz için gerekli IT danışmanlığı olsun bütün konularda bilgi birikimimiz ile sizlere yardımcı olmaktan da mutluluk duyarız. 2004 yılından beri yaptığımız destek hizmeti ile şirket motivasyonumuzu ayakta tutuyoruz.

Pendik Web Tasarım hizmetinde Ktech'i tercih ettiğinizde öncelikle beğeninize sunduğumuz onlarca hazır web sitesi teması arasından bir tanesini seçmenizi talep ediyoruz. Web site temanızı seçtikten sonra sizlere Türkçe yönetim panelimiz için kullanıcı adı ve şifre tanımlaması yaparak online bir eğitim düzenliyoruz.

Online eğitimimiz ile pendik web tasarım sayfanızı oluşturabiliyorsunuz. Bu sırada ihtiyaç duyduğunuz her türlü teknik desteği de ücretsiz sağlıyoruz. Bu süreçte herhangibir neden vazgeçmeniz durumunda da sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Web site ücretini web sitenizi yayına alırken talep ediyoruz. Taslak aşamasında ücretsiz eğitim ve web sitenizin oluşturulması sırasında hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bu özelliğimiz ile de Pendikte faaliyet gösteren bir çok web site tasarım firmasının önünde yer alıyoruz.

Web sitenizi devreye aldıktan sonrada talep etmeniz durumunda kurumsal mail hosting hizmetimiz ile sizlere müşterileriniz ile aranızda iletişim kurabileceğiniz kurumsal bir eposta hesabı tanımlıyoruz.

Bu kampanyamızdan faydalanmak için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmak ya da talep formumuzu doldurmanızdır.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.