Kavakpınar Web Site Tasarımı

Kavakpınar Web Site Tasarımı

Kavakpınar Web Site Tasarımı

Kavakpınar web site tasarımı hizmetimiz ile Kavakpınar ve çevresinde yer alan işletmelere özel çözümler sunuyoruz. Firmanıza özel temalarımız arasından size özel yeni bir web sitesi ile pazarda aranan ve ulaşılan firmalar arasında yer alıyorsunuz.

Kavakpınar Web Site Tasarımı Fiyatları

Kavakpınar web site tasarımı fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz için kurumsal web site fiyatlarımız 3000 TL den başlamaktadır. Ücretlendirme tamamen web siteniz üzerinde çalışılacak efor üzerinden hesaplanmaktadır. Bu nedenle fiyatlarımız diğer web site firmalarının sunduğu fiyatlara göre çok daha uygundur. Web sitelerimiz bugün dünyada söz sahibi olan Amazon sunucularında barındırılmaktadır.

Kavakpınar E-Ticaret Web Sitesi Fiyatları

Kavakpınar eticaret web sitesi fiyatları ise 4500 TL den başlamaktadır. 1000 adete kadar ürününüzü web sitenize ekleyebilir, ürünler ile ilgili tüm açıklamaları Türkçe yönetim paneli üzerinden kolayca hazırlayabilirsiniz.

Ktech olarak müşterilerimizin anasayfalarını ücretsiz hazırlıyoruz. Başlangıçta hiçbir ücret talep etmiyoruz. Anasayfa tasarımlarını beğenmeleri konusunda ödeme talep ediyor ve diğer sayfaların tasarımlarına başlıyoruz. Böylece müşterimiz yaptığımız hizmeti değerlendiriyor ve kabul ederse çalışmalara devam ediyoruz. Bu seçenek ile müşterilerimizin güvenini sağlıyoruz.

Kavakpınar Web Site Tasarımı Süreçleri

Müşterimiz işletmesi için bizi tercih ettiğinde onlarca web site temamız arasından kendisine en uygun temayı marketimizden tercih etmektedir. Ya da beğendiği örnek alınmasını istediği bir web sitesi varsa bunu da tarafımıza iletmekte tema tercihini buna bağlı olarak bize bırakmaktadır.

Tema seçimi yapıldıktan sonra müşterimizden alacağımız şirket logosu ile çalışmalarımıza başlıyoruz. Tüm çalışmalarımızı Türkçe yönetim paneli üzerinden gerçekleştiriyoruz. Anasayfa tasarımını bitirdikten sonra geçici web site linkimizi müşterimiz ile paylaşıyoruz.

Müşterimiz ile anasayfa tasarımında mutabık kaldıktan sonra Hizmetlerimiz gibi sayfaların tasarımlarını hazırlamaya başlıyoruz. Çalışmamızı hizmet çeşitliliğine göre bir hafta içerisinde tamamlayarak müşterimizin ya da bizlerden satın almamızı istediği alan adı üzerinden web sitesini aktif ediyoruz.

Müşterimiz isterse ücretsiz olarak da kurumsal eposta hesabı hizmetini de sunuyoruz. Böylece müşterileri ile yazışmalarını kurumsal mail adresi üzerinden gerçekleştirmiş oluyor.

Ktech sektörde birçok firmaya hizmet sunmaktadır. Önem verdiğimiz iyi niyet kuralları kapsamında olabildiğince ekonomik şartlarda Kavakpınar web tasarım hizmetini sağlıyoruz. Müşterilerimizin yorumları da bu güvenin sağlandığına dair bir işaret.

Şimdi siz de web tasarım hizmeti konusunda bilgi almak ve çalışmak istiyorsanız 0850 304 84 22 den bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.