Web Sitesi Fiyatları 2023

Hazır Web Sitesi Fiyatları | web sitesi fiyatları 2024

Hazır Web Sitesi Fiyatları, Ktech Farkıyla En Ucuza Sunuluyor

Bugün en çok tercih edilen web siteleri arasında hazır web siteleri gelmektedir. Ancak wordpress gibi ortamlarda bu temaları kullanmak sitenize ciddi zararlarda verebilir. Hazır web siteleri içerisinde spam linkler barındırarak web sitenizin gerçekten çok geride arama sonuçlarında çıkmasına neden olabilir. Ayrıca hazır web siteleri düzenlemek için ayrı bir uzmanlık ve ingilizce dilini bilmenizi gerektirir. Wordpress de olduğu gibi yanına web hosting hizmetlerini de yönetmek ucuz maliyetin yanı sıra yüksek riskler taşır. Ktech, Türkçe yönetim paneli ve hazır web site temaları ile sizlere web tasarımı öğretiyor, her zaman yanınızda yer alarak dijital dünya da markanızın oluşmasına katkı sağlıyor. Hazır web sitesi fiyatlarımızı yazımızın devamında sizler için oluşturduk.

Hazır web sitesi fiyatlarımız 2023 Haziran ayından itibaren 3000 TL den başlamaktadır. Teknolojiye olan merakınız ve ilginiz fazlaysa bu paket fiyatımız tam size göre. Web sitenizi oluştururken hiçbir ücret ödemezsiniz. Bir hosting maliyeti ile ya da bir alan adına ihtiyaç duymazsınız. Teknik altyapımız ile size bu hizmetlerimizi tamamen ücretsiz olarak geliştirebileceğiniz bir fırsat sunuyoruz. Vereceğimiz teknik eğitim ile Türkçe yönetim panelinden web sitenizi oluşturabilir istediğiniz zaman web sitenizi 3000 TL karşılığında yayına alabiliriz. En uygun hazır web sitesi fiyatımız sizlere çok iyi gelecek. İster kişisel blog isterseniz profesyonel kurumsal web sitenizi dakikalar içerisinde oluşturabilir yayına alabiliriz. Hazır web site temalarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve seçeceğiniz temayı söylemek. Size özel teknik eğitimimiz ile sizin de artık bir web siteniz olacak.

e ticaret web sitesi fiyatları

Ktech hazır web sitesi hizmetinin yanı sıra e ticaret siteleri için de hizmet sağlamaktadır. En uygun e ticaret web site fiyatımız ile sektörde lider firmalar arasında yerimizi alıyoruz. 4500 TL den başlayan e ticaret web sitesi fiyatlarımız ile sizler de ürünlerinizi web sitenizden satabileceksiniz. En uygun e ticaret web sitesi fiyatını sunmamızın nedeni bu alanda yeterli teknik bilgiye sahip müşterilerimize eğitim vermektir. Eğitimimiz ücretsizdir. Web sitenizi yayına alana kadar hiçbir ücret ödemezsiniz. Türkçe yönetim paneli sayesinde web sitenizi kolayca oluşturabileceksiniz. En uygun e ticaret web sitesine sahip olmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. 0850 304 84 22 den bizlere ulaşabilir e ticaret web sitesi fiyatımız olan 4500 TL den hemen faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatlı e ticaret sitesi fiyatımız ile siz de pazaryerlerine komisyon ödemeyi bırakabilir, üreteceğiniz içerikler ile Google arama motorlarında kolayca ön sıralarda olabilirsiniz. Tüm teknik eğitimi ve bilgilendirmeleri yıl içerisinde yanınızda olarak raporluyoruz.

web sitesi fiyatları 2024

Ktech web sitesi fiyatlarında büyük bir kampanya oluşturmaktadır. Amacımız vatandaşlarımızın artan maliyetler karşısında en uygun fiyat imkanını sunarak kazan - kazan ilişkisini kurmaktır. Müşterilerimize ek bir maliyet oluşturmadan vereceğimiz teknik eğitimler ile en uygun web sitesine sahip olabileceksiniz. Böylece artan maliyetleriniz yanında web site maliyetleri sizi üzmeyecek. Bizim altyapımız da hosting için ayrı bir teknik yönetim gerektirmez. Tüm yönetimi Türkçe yönetim paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu bilgilere dair web sitesi fiyatlarını 2024 Ocak ayından itibaren 3000 TL den başlatıyoruz. Siz kendinize güvenin biz yanınızda yer alıyoruz ve web sitenizi devreye alana kadar hiçbir ücret talep etmiyoruz. En büyük güvencemiz altyapımızın esnekliği.

profesyonel web tasarım fiyatları

Tüm temalarımız profesyonel görünümlerden oluşmaktadır. İçerik ve görsellerin oluşturulması ile profesyonel bir web sitesi oluşturmak için herşeye sahibiz. Profesyonel temalarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey web sitenizin temasını belirlemek ve teknik eğitim talep etmek. 3000 TL profesyonel web tasarım fiyatımızdır. Alacağınız ücretsiz teknik eğitim ile web sitenizi oluşturabilir her zaman bizlerden yardım talep edebilirsiniz.

hazır otel web sitesi

Web site temalarımız içerisinde en çok rağbet gören temalarımız hazır otel web sitesi temalarımızdır. Birden fazla otel web sitesi temamız bulunmaktadır. Web sitelerimiz kurumsal web sitesi temasıdır. Otel web sitesi haricinde onlarca farklı sektöre hitap eden temalarımız bulunmaktadır. Tüm temalarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Sonrasında bizlere iletişim formu ya da numaramızdan ulaşarak tüm teknik bilgileri öğrenebilirsiniz. Karşılıklı size özel düzenleyeceğimiz teknik eğitim ile hazır otel web sitenizi çok kolay oluşturabileceksiniz. Desteğe ihtiyacınız olduğunda zaten biz yanınızdayız. Web sitenizi yayınlayana kadar da bir ücret talep etmiyoruz.

Bizlerden web sitesi hizmeti alan değerli müşterilerimizin yorumlarını da gururla paylaşıyoruz.

Karar sizin, en uygun web sitesi maliyeti ile Ktech'i tercih edebilir, tüm teknik ayrıntıları bizlere bırakabilirsiniz. Siz sadece işinize odaklanın biz süreçte sizlere destek olalım. Bu fırsatı kaçırmayın.

Bir web sitesi oluştururken karşınızda duran aşağıda belirttiğimiz süreçler bulunmaktadır. Ktech'i tercih ettiğinizde herhangibir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan Türkçe Yönetim paneli üzerinden bu başlıklar sorun olmaktan çıkacaktır.

  • Hosting İşlemleri
  • Alan Adı Maliyetlerinin Takibi
  • Hosting Aldıktan Sonra Web Sayfanızı Oluşturabilmek için Gerekli Yazılım Altyapısı
  • Web Sitenizin SEO Durumu (Google da ön planda olmak için gerekli süreç)

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.