Yazılımlar Hakkında Sayfa 2

Yandex 360 Mevcut Müşteriler İçin de Ücretli Oluyor

Yandex 360 Mevcut Müşteriler İçin de Ücretli Oluyor

Yandex 360 Kurumsal Mail Hizmeti Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

Yandex, henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da teknik destek biriminden aldığımız bilgiye göre, mevcut kurumsal mail müşterileri için de ücretli hale geleceği konuşuluyor. Daha önce ücretsiz olarak sunulan hizmet, geçtiğimiz aylarda Yandex 360 (Yandex Connect) üzerinden ücretli hale getirilmişti. Ancak, mevcut kullanıcılar hala ücretsiz olarak kullanmaya devam edebiliyordu.

Ücretsiz Kurumsal Mail Servisleri 2023 | Ktech Blog

Ücretsiz Kurumsal Mail Servisleri 2023 | Ktech Blog

Ençok Tercih Edilen Ücretsiz Kurumsal Mail Servisleri

Ülkemizde eposta hizmetini ücretsiz olarak kullanmak isteyen birçok firma bulunmaktadır. Web site hosting ücreti, alan adı ücreti, web site tasarım ve destek ücretleri, lisans ücretleri gibi nedenlerden dolayı firmalar ek olarak mail hosting ücreti ile de karşıya karşıya kalmaktadır.

Yandex mail ücretsiz mi

Yandex mail ücretsiz mi

Yandex mail ücretsiz mi?

Yandex Mail, Yandex adlı Rusya merkezli bir internet şirketi tarafından sağlanan ücretsiz bir e-posta hizmetidir. Yandex, Rusya'nın en popüler arama motorlarından biridir ve ayrıca diğer hizmetler de sunmaktadır.

Kurumsal E-Posta Nasıl Açılır?

Kurumsal E-Posta Nasıl Açılır?

2022 yılının sonlarına kadar Yandex kurumsal mail hizmeti ücretsiz bir şekilde sunuluyordu. Yandex üzerinden kurumsal mail alımının nasıl yapılacağını da bu makalemizden iletmiştik. Ancak Yandexin ücretli olması nedeniyle ZOHO servis sağlayıcı üzerinden ücretsiz kurumsal mail hizmetinin nasıl yapıldığını bu makalemizde anlattık.

Workcube ERP Kullanıcı Deneyimleri

Workcube ERP Kullanıcı Deneyimleri

Workcube ERP yazılımını bir önceki projemde 6 sene boyunca aktif olarak kullandım. Projenin devreye alınmasından süreçlerin geliştirilmesine kadar geçen süreçte görev aldım.

Workcube web tabanlı bir ERP yazılımı. Böylece dünyanın neresinde olursanız olun tüm iş süreçlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz.

VirtualBox Oturum Başlatma Problemi

Ktech | Virtualbox Oturum Açma Başarısız

Yazımız hatanın nasıl alındığı ile ilgili başlayıp çözüm yöntemlerini anlatacak şekilde oluşturulmuştur. Sorunun çözümü için sayfa sonuna hızlıca ilerleyebilir ya da işlem adımlarını takip ederek yaptığınız işlemler ile karşılaştırabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Bilgi almak istediğiniz hizmetimizi seçiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşıp detaylı bilgi veriyor olacağız. Teşekkürler.